Zaskakujące, nieznane dotychczas szerszej publiczności informacje o Karolu Strasburgerze. Artysta ostatnio wyznał coś, czego nikt prędzej o nim nie wiedział. O co chodzi? To naprawdę zadziwia! Koniecznie przeczytaj!

Chyba każdy doskonale wie, że Karol Stasburger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych z Telewizją Polską. Popularny prezenter znany jest głównie z uwielbianego przez tysiące widzów teleturnieju „Familiada”, który emitowany jest od naprawdę wielu lat.

Mężczyzna największą rozpoznawalność zyskał właśnie dzięki “Familiadzie” mimo że występuje także jako aktor telewizyjny w wielu serialach, jak “Pierwsza miłość" czy “Miłość na zakręcie”.

Najważniejszym aspektem, dzięki którym jednak Karol Strasburger zasłynął - głównie w sieci – jest jego charakterystyczne poczucie humoru oraz opowiadanie dowcipów w każdym odcinku teleturnieju.

Tego o nim nikt nie wiedział!

Ostatnio aktor wyznał zaskakujące informacje ze swojej przeszłości. Okazuje się, że wiele lat temu “odbił” partnerkę Czerwonemu Księciu, czyli synowi ówczesnemu premiera.

Andrzej Jaroszewicz uznawany był wówczas za bóstwo, który może mieć każdą kobietę. W latach 70. Związany był z kobietą o imieniu Irena, lecz to właśnie z Karolem Strasurgerem kobieta spędziła resztę życia. Aktor sam wspomina, że “odbił” mężczyźnie partnerkę.

fot. swiatseriali.interia.pl