Wiele osób nie może już doczekać się końca pandemii i możliwości ponownego podróżowania bez ograniczeń. Tymczasem, gdy my siedzimy w domach znane osoby przemieszczają się po świecie bez większych problemów.

Julia Wieniawa relaksuje się na Zanzibarze!

Jak donosi portal Pudelek, Julia Wieniawa wraz ze swoim przyjacielem Nikodemem Rozbickim przebywają obecnie na Zanzibarze! Oboje publikują na swoich portalach społecznościowych zdjęcia, które u niejednej osoby mogą wywołać niesamowitą zazdrość!

Jak się jednak okazuje, Julia Wieniawa podczas swojej podróży do egzotycznego kraju postanowiła także pomóc tamtejszym dzieciom. Na Instagramie opublikowała bowiem filmik, z jej wizyty w afrykańskiej wiosce. Polska celebrytka przekazała dzieciom różnorodne prezenty oraz ubrania.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że gwiazda chciała pomóc tamtejszym dzieciom i sprawić im nieco radości.

- Dlatego, jadąc tu na wakacje, warto przeznaczyć część walizki na prezenty w postaci ubranek, butów czy nawet zwykłych kredek i zeszytów. Ich ucieszy wszystko. Serio – napisała Wieniawa.

Podróżniczki mocno skomentowały zachowanie celebrytki!

Jak się jednak okazuje, jej zachowanie nie spotkało się z aprobatą ze strony podróżników. Kaja, właścicielka kanału Globstory zwróciła uwagę na fakt, że pomoc jaką chciała okazać Julia Wieniawa jest w rzeczywistości szkodliwa.

- Taka postawa bardziej pomaga nam i naszemu sumieniu, niż temu do kogo pomoc kierujemy, bo pomaganie jest też cholernie trudne i wymaga wysiłku, naszego czasu i uwagi – napisała podróżniczka.

Swoje zdanie na ten temat opublikowała także inna znana podróżniczka, Dodo Knitter. Zwróciła ona uwagę na fakt, że dawanie afrykańskim dzieciom konkretnych prezentów powoduje u nich niechęć do pracy oraz skojarzenie, że biały człowiek po prostu wszystko przyniesie, a oni sami nie muszą w tym celu nic robić.

Podróżniczka zauważyła, że o wiele lepszą pomocą jest propagowanie zbiórek na szczytne cele, które maja być realizowane w afrykańskich wioskach. Taka pomoc przynosi o wiele lepsze efekty, a dodatkowo nie powoduje, że afrykańskie dzieci tracą chęci do jakiejkolwiek pracy i rozwoju!

Jak informował portal "Życie": NAJSŁYNNIEJSZA POLSKA RESTAURATORKA MA GŁOWĘ DO INTERSÓW! MAGDA GESSLER ZAROBIŁA NIESAMOWITĄ KWOTĘ, A ZAJĘŁO JEJ TO ZALEDWIE SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: NIEZWYKLE WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW. JUŻ NIEBAWEM SYSTEM ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH ULEGNIE DIAMETRALNYM ZMIANOM. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MINISTERSTWO ZDROWIA WŁAŚNIE PRZEKAZAŁO NIEZWYKLE WAŻNĄ INFORMACJĘ. CZAS IZOLACJI PO POTWIERDZENIU ZAKAŻENIA JEST ZNACZNIE DŁUŻSZY NIŻ WSZYSCY MYŚLĄ