Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka. Kobieta od wielu lat odnosi niebywałe sukcesy, które nieustannie powiększają jej dochód!

Magda Gessler wie, jak pomnożyć pieniądze!

Największą popularność przyniósł Magdzie Gessler jej autorski program „Kuchenne rewolucje”, który już od wielu lat nieustannie możemy oglądać w telewizji. To tam restauratorka ratuje lokale, które chylą się ku upadkowi, a jak wiadomo, Gessler zna się na robieniu biznesu jak mało kto w naszym kraju!

Oprócz tego Magda Gessler jest także jurorką w programie MasterChef, wydaje swoje książki oraz prowadzi serwis internetowy Smaki Życia. Jak doskonale wiemy, Magda Gessler jest także właścicielką wielu restauracji w całym kraju.

Dodatkowo, restauratorka sprzedawała także suplementy diety, kiszonki oraz parówki i lody, które były sygnowane jej nazwiskiem. Nie da się ukryć, że wszystkie te przedsięwzięcia w dość znaczący sposób przyczyniają się do zwiększenia majątku gwiazdy. Okazuje się jednak, że w ostatni weekend Magda Gessler odczuła niesamowity zastrzyk gotówki!

Niesamowicie szybki zarobek!

Jak informuje portal Super Express, ostatni weekend wyprzedaży był niezwykle szalony, także dla Magdy Gessler. W Internecie dostępny był bowiem zestaw trzech patelni Magdy Gessler, który kosztował tylko 80 złotych! Produkt ten był na tyle popularny, że w ciągu zaledwie sekundy sprzedano 900 zestawów!

Nie sprawia więc trudności prosta kalkulacja, która pokazuje, że znana restauratorka zarobiła w sekundę 72 tysiące złotych! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Magda Gessler ma głowę do interesów!

Jak informował portal "Życie": NIEZWYKLE WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW. JUŻ NIEBAWEM SYSTEM ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH ULEGNIE DIAMETRALNYM ZMIANOM. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: WARSZAWA: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI PO LICZNYCH I BURZLIWYCH DYSKUSJACH JEDNAK WEJDZIE W ŻYCIE. WPROWADZONO W NIM JEDNAK PEWNE ZMIANY

Portal "Życie" pisał również: CAŁKIEM NOWY PROGRAM ROZRYWKOWY W TELEWIZJI POLSKIEJ. WIADOMO, KTO BIERZE W NIM UDZIAŁ. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU