Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Magda Gessler zdradziła swoją tajemnicę

Jak widzowie „Kuchennych rewolucji” mogli już zauważyć, Magda Gessler nie przebiera w słowach i mówi to, co myśli. Nawet jeśli są to niecenzuralne słowa.

Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl

Znana restauratorka nie boi się pozwów, które ostatnio się pojawiły. „Kuchennym rewolucjom” zarzucane jest wykorzystanie uczestników programu do zwiększenia jego oglądalności. W show poruszane są sfery życia uczestników, których program kulinarny nie powinien dotyczyć.

Tego widzowie „Kuchennych rewolucji” się nie spodziewali

Magda Gessler nie przejmuje się jednak tymi pozwami. Jak twierdzi restauratorka, stacja TVN w pełni ją chroni. Pozwy są skierowane bezpośrednio przeciwko stacji, a nie przeciwko restauratorce.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

Ponadto Magda Gessler uważa, że dzięki niej los wielu restauratorów się odmienił. Zarabiają oni dziennie tysiące złotych.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO