"Pudelek" donosi, że para aktorów Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odbyli niezwykłą i fascynującą podróż do Afryki, gdzie spędzili bajeczne i magiczne wakacje w pięknej i cieplej scenerii.

Zanzibar czaruje klimatem i pięknem natury

Zanzibar to półautonomiczna część Tanzanii w Afryce Wschodniej. Składa się z Archipelagu Zanzibar na Oceanie Indyjskim, 25–50 km od wybrzeża kontynentu i składa się z wielu małych wysp i dwóch dużych: Unguja (główna wyspa, określana nieformalnie jako Zanzibar) i Pemba. Stolicą jest miasto Zanzibar, położone na wyspie Unguja.

Wybrzeże Zanzibaru oferuje jedne z najlepszych plaż na świecie, ale piasek i fale różnią się w zależności od tego, po której stronie wyspy się znajdujesz.

Instagram

Na wschodnim wybrzeżu fale rozbijają się o rafy koralowe i piaszczyste ławice przybrzeżne, a odpływ ujawnia małe zbiorniki rozgwiazd, małych rybek i ukwiałów. Na północy kąpiel w oceanie jest znacznie mniej podatna na pływy, a gładkie plaże i biały piasek zapewniają olśniewające dni na słońcu.

Bajeczne wyspy to marzenie wielu ludzi, wręcz niedościgniony sen o wspaniałościach tego świata. Na takie wakacje stać wielu ludzi, a reszta może sobie jedynie pooglądać cuda natury na filmach i zdjęciach...

Instagram

Komentarze pod relacją Julii są różne, ale warto zwrócić uwagę na to, że wiele z nich jest sympatycznych i wspierających.

Co sądzicie o Zanzibarze? Chcielibyście odbyć podróż do Afryki?

O tym się mówi: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany

Zerknij: Gdańsk: 240 tysięcy zniknęło z szkolnej kasy. Policjanci zatrzymali podejrzaną. Co się wydarzyło