Czy koronawirus może jednać ludzi? Okazuje się, że w przypadku Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak jest to całkiem możliwe!

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak wreszcie się pogodziły?

Jak doskonale pamiętamy, Edyta Górniak i Justyna Steczkowska nigdy nie pozostawały w zbyt dobrych relacjach. Wokalistki często wypowiadały się o sobie niezbyt pochlebnie, jednak wszystko wskazuje na to, że w tym temacie zaszły poważne zmiany!

Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak odbiły się w sieci mocnym echem. Gwiazda podzieliła się swoją opinią na temat koronawirusa, która mocno zdenerwowała nawet medyków. Wokalistka wysnuła bowiem odważną tezę, że pandemia to wymysł, a w szpitalach leżą statyści!

Wiele osób mocno skrytykowało wypowiedź Edyty Górniak. Jak się jednak okazuje, w obronie gwiazdy stanęła Justyna Steczkowska, która w dosadnych słowach obroniła swoją koleżnkaę po fachu.

YouTube: Vogule Poland 24

Wokalistka mocno broni Edytę!

Jak twierdzi Justyna Steczkowska sama jest daleka od oceniania innych i nierzadko gryzie się w język nim publicznie wygłosi jakaś opinię. Gwiazda dodała także, aby każdy słuchał osób, których chce i robił to, na co ma ochotę bowiem mamy do tego prawo. Steczkowska zaznaczyła także, że każdy ma własny rozum i sam powinien oceniać daną sytuację.

- Edyta ma prawo myśleć tak. Tak samo jak każdy z nas. A czy rezonuje to z wami, to już jest wasz wybór, więc nie pytajcie mnie o to, co ja myślę – zakończyła wpis Justyna Steczkowska.

Jak informował portal "Życie": NAJSŁYNNIEJSZA POLSKA RESTAURATORKA MA GŁOWĘ DO INTERSÓW! MAGDA GESSLER ZAROBIŁA NIESAMOWITĄ KWOTĘ, A ZAJĘŁO JEJ TO ZALEDWIE SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: WARSZAWA: NIEPRAWDOPODOBNA SYTUACJA W JEDNYM Z MIESZKAŃ. KOBIETA BŁAGAŁA O POMOC PRZEZ CAŁĄ DOBĘ. JEJ WOŁANIE BYŁO LEDWO SŁYSZALNE. CO TAM SIĘ WŁAŚCIWIE WYDARZYŁO

Portal "Życie" pisał również: MINISTERSTWO ZDROWIA WŁAŚNIE PRZEKAZAŁO NIEZWYKLE WAŻNĄ INFORMACJĘ. CZAS IZOLACJI PO POTWIERDZENIU ZAKAŻENIA JEST ZNACZNIE DŁUŻSZY NIŻ WSZYSCY MYŚLĄ