Jak doskonale pamiętamy, Edyta Górniak od samego początku pandemii koronawirusa nieustannie głośno wyraża swoje zdanie na ten temat. Niestety, to co mówi gwiazda totalnie nie pokrywa się z prawdą i naukowymi doniesieniami.

Edyta Górniak nadal stoi przy swoim

Już jakiś czas temu Edyta Górniak poprowadziła na swoim Instagramie live, podczas którego stwierdziła, że żadnej pandemii nie ma, a w szpitalach leżą statyści. Później stwierdziła jednak, że jej wypowiedź została zmanipulowana w zły sposób.

Jak informuje portal Pudelek, ostatnio stacja Polsat zaprosiła do rozmowy właśnie Edytę Górniak oraz Marka Posobkiewicza – Głównego Inspektora Sanitarnego. Rozmowa była naprawdę ciekawa.

Podczas wywiadu Edyta Górniak zaznaczyła, że skoro aż 99% ludzi na świecie nie choruje, to nie można w tym przypadku mówić o pandemii. Dodała jeszcze, że informowanie ludzi o ewentualnej śmierci sporej liczby społeczeństwa jest negatywnym podejściem.

Ekspert próbował wytłumaczyć artystce o co dokładnie chodzi

Następnie w wywiadzie poruszony został także temat szczepionek przeciwko koronawirusowi. Edyta Górniak zareagowała wtedy dość gwałtownie i nie zamierzała zmienić swojego zdania.

- Ja nikogo nie namawiam do tego, aby brał szczepionki albo ich nie brał. Ja nie przyjmę takich szczepionek, dlatego że nikt nie daje mi gwarancji, czy przeżyję. Nie ma 100% pewności. Nie zmienię swojego stanowiska. Jeśli będę się musiała wyprowadzić z Polski, to to zrobię i zabiorę dziecko – zaznaczyła gwiazda.

Na koniec rozmowy Główny Inspektor Sanitarny zaproponował Edycie Górniak wspólne wyjście na kawę, bowiem wierzy, że wtedy na spokojnie wytłumaczy artystce o co dokładnie chodzi w szczepionkach, jak działają i czego kobieta powinna się obawiać, a czego nie.

Czy Edyta spotka się z Markiem Posobkiewiczem i da sobie wytłumaczyć jak naprawdę działają szczepionki i czy ma podstawy, aby bać się o swoje życie?

Jak informował portal "Życie": SENIORZY JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ KOLEJNEGO I ZUPEŁNIE NOWEGO ŚWIADCZENIA. DO EMERYTÓW W POLSCE TRAFIĄ SPORE PIENIĄDZE. ILE DOSTANĄ

Przypomnij sobie: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI PRZEDSTAWIŁ ZAŁOŻENIA NOWEGO PROGRAMU POMOCOWEGO DLA MILIONÓW POLAKÓW. POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA TARCZA. ZNANE SĄ WARUNKI

Portal "Życie" pisał również: SYN OŻENIŁ SIĘ Z WIEJSKĄ PANNĄ LEKKICH OBYCZAJÓW W CIĄŻY, A JEGO MATKA CHCIAŁA WYKONAĆ TEST NA OJCOSTWO. GDY ODKRYŁA POWÓD ŚLUBU DOSŁOWNIE ZANIEMÓWIŁA