W miniony weekend odbyła się Eurowizja Junior 2020! Niestety, koronawirus mocno pokrzyżował plany organizatorów i w tym roku konkurs przebiegał w dość niebywały sposób!

Kto okazał się najlepszy?

Eurowizja Junior stała się w naszym kraju niesamowicie popularna od dwóch lat! Wszystko to za sprawą wygranej Roksany Węgiel! Rok później sukces młodej dziewczyny powtórzyła kolejna reprezentantka Polski – Viki Gabor!

Z powodu dwóch wygranych pod rząd, w tym roku Polacy także pokładali nadzieję w Ali Tracz. Niestety, 10 – letniej wokalistce nie udało się wygrać, jednak zajęła wysokie, dziewiąte miejsce wykonując utwór „I’ll Be Standing”! W tegorocznej edycji pierwsze miejsce zajęła reprezentantka Francji – Valentina, która wykonała utwór „J’imagine”.

Jak informuje portal Lelum, w tym roku występy odbywały się w zupełnie inny sposób, bowiem z powodu pandemii niemożliwa była organizacja koncertu na żywo. Poszczególni wykonawcy nagrali więc swoje wystąpienia wcześniej.

Tego nikt się nie spodziewał!

Największym zaskoczeniem był jednak występ Roxi Węgiel i Viki Gabor! Dziewczyny wspólnie zaśpiewały utwór „Arcade” autorstwa Duncana Laurence’a. Podczas występu stało się jednak coś, co wprowadziło widzów w osłupienie!

Podczas wykonywania piosenki przez młode wokalistki, na scenie pojawił się także holenderski piosenkarz, autor oryginału. Organizatorzy zadbali jednak o bezpieczeństwo wymagane podczas pandemii. Wokalista, którego widzieliśmy na scenie był hologramem! Fani byli zachwyceni tym pomysłem!

— To jest najlepszy występ w historii Eurowizji. Piosenka jest niesamowita, trzej bardzo utalentowani piosenkarze. Zdumiewające! – komentowali fani.

Jak informował portal "Życie": NAJSŁYNNIEJSZA POLSKA RESTAURATORKA MA GŁOWĘ DO INTERSÓW! MAGDA GESSLER ZAROBIŁA NIESAMOWITĄ KWOTĘ, A ZAJĘŁO JEJ TO ZALEDWIE SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: WARSZAWA: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI PO LICZNYCH I BURZLIWYCH DYSKUSJACH JEDNAK WEJDZIE W ŻYCIE. WPROWADZONO W NIM JEDNAK PEWNE ZMIANY

Portal "Życie" pisał również: CAŁKIEM NOWY PROGRAM ROZRYWKOWY W TELEWIZJI POLSKIEJ. WIADOMO, KTO BIERZE W NIM UDZIAŁ. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU