W 2018 roku Polskę na Eurowizji Junior reprezentowała Roksana Węgiel, natomiast rok później Viki Gabor. Obie dziewczyny wygrały plebiscyt. Czy w tym roku również mamy szansę na zwycięstwo?

Już dzisiaj odbędzie się Eurowizja Junior

W 2020 roku Polskę na Eurowizji Junior będzie reprezentować 10-letnia Alicja Tracz. Dziewczynka o niesamowitym głosie wykona utwór „I’ll be standing”.

Wiele osób uważa, że ma ona duże szanse na zwycięstwo. Na swoim instagramowym koncie Ala ma sporą rzeszę obserwatorów – ponad 40 tysięcy.

Viki Gabor. Źródło: Youtube
Viki Gabor. Źródło: Youtube

Na swoim profilu dodała post, w którym zachęca widzów do oddawanie na nią głosów. Myślicie, że ma szansę na zwycięstwo?

Kto zaprezentuje Polskę i czy mamy szanse na wygraną

Zdaniem jednej z redaktorek Ala ma spore szanse na wygraną. Jej piosenka jest niezwykle rytmiczna i pozostaje w głowie na długo.

Mocny przekaz utworu pasuje do obecnej, ciężkiej sytuacji. Dlatego zdaniem ekspertki dziesięciolatka ma duże szanse na zwycięstwo.

Podobnego zdania jest druga z redaktorek. Kobieta uważa, że Ala ma niesamowity talent, który zapewni jej wielki sukces.

Eurowizja Junior. Źródło: Youtube
Eurowizja Junior. Źródło: Youtube

Zwyciężczynie Eurowizji Junior w poprzednich latach – Roksana Węgiel i Viki Gabor – przekazały Ali cenne wskazówki dzięki którym dziewczynka nabrała siły i nie odczuwa takie stresu, jak wcześniej.

Mamy szansę na zwycięstwo?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO