Jak podaje portal "Pudelek", internauci długo nie zapomną Edycie Górniak jej wypowiedzi negujących epidemię koronawirusa wypowiedzianych na antenie Polsatu. Przy okazji oberwało się również Bogdanowi Rymanowskiemu, który jest gospodarzem programu "Gość Wydarzeń". Dlaczego?

Kontrowersyjne poglądy Edyty Górniak

Edyta Górniak dała się w ostatnich miesiącach poznać, jako zwolenniczka teorii spiskowych dotyczących epidemii koronawirusa. Nie ma chyba nikogo w naszym kraju, kto nie słyszałby jej wypowiedzi o szpitalach pełnych statystów, udających zakażenie koronawirusem, a także o cudownym działaniu oregano na odporność.

YouTube

Tym razem głośno zrobiło się o jej występie w programie Bogdana Rymanowskiego "Gość Wydarzeń", emitowanego na antenie Polsatu. Razem z piosenkarkom w studiu wystąpił były Główny Inspektor Sanitarny, dr Marek Posobkiewicz, który sam trafił do szpitala w związku z COVID-19 i jako jeden z pierwszych odniósł się do tezy Górniako statystach w placówkach medycznych.

Edyta Górniak w czasie programu zapewniła, że jej wypowiedź dotycząca statystów została zmanipulowana, choć jednocześnie przyznała, iż nadal jest bardzo sceptyczna co do globalnej skalii epidemii. Stwierdziła, że jeśli choruje zaledwie 1 procent ludzi na całym świecie, to trudno mówić o pandemii. Wskazała również, że stres zafundowany nam w tym roku, przyczynił się do tego, że ludzie chorują.

YouTube

Internauci komentowali całą dyskusję na bieżąco wskazując, że Edyta Górniak z takimi poglądami nie powinna być zapraszana do telewizji. Ktoś inny dodał, że jest to "szkodliwe społecznie". Część internautów z entuzjazmem przyjęła również deklarację piosenkarki, że w razie potrzeby wyjedzie z synem z kraju.

Oberwało się również prowadzącemu, za zaproszenie Edyty Górniak do programu. "Wczoraj Polsat sięgnął dna" - napisał jeden z internautów.

A wy, co sądzicie o pojawieniu się Edyty Górniak w Polsacie?

To też może cię zainteresować: Kolejne ogromne pieniądze trafią do Telewizji Polskiej z budżetu? W projekcie budżetu na 2021 rok pojawiła się poprawka. Chodzi o miliardy złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Trzaskowski nie wytrzymał. Solidarny ze Strajkiem Kobiet polityk postawił sprawę jasno. Był oburzony jak nigdy. Co powiedział

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia popełniło błąd podczas raportowania! Dziś pojawiły się aż dwa komunikaty dotyczące zakażeń koronawirusem. Co było tego powodem