Jak wynika z informacji portalu "Pudelek", 66-letni rolnik został sam, bo wszystkie kandydatki starające się o jego miłość, zdecydowały się odejść. Czy któraś z kandydatek doczek się przeprosin od rolnika?

Kolejny sezon programu "Rolnik szuka żony"

Program "Rolnik szuka żony" wkroczył właśnie w etap rewizyt. Wybranki, a w tej edycji również wybrankowie wrócili do swoich domów i oczekują wizyt swoich być może przyszłych połówek. W tej edycji jedynie dwóch rolników było w stanie nawiązać jakiekolwiek relacje: Paweł z Martą oraz Maciej i Ilona.

YouTube

Najmniej szczęścia - o ile można w ogóle mówić w tym przypadku o szczęściu - miał Józef, który swoim zachowaniem zraził do siebie wszystkie swoje kandydatki, które po prostu od niego uciekły. Jako ostatnia odeszła od niego Apolonia, która na odchodnym upokorzyła rolnika w świetle kamer. Widzowie nie specjalnie współczują w tej sytuacji Józefowi, podkreślając, że sam jest sobie winien.

W TVP pojawił się właśnie zwiastun kolejnego, 10 już odcinka, który widzowie zobaczą w najbliższą niedzielę. Z urywków możemy się między innymi dowiedzieć, że do Józefa dotarło, co tak naprawdę się stało. Słyszymy nawet utyskiwania, że "nie może zapomnieć o Apolonii".

Myślicie, że któraś z wybranek Józefa doczeka się z jego strony przeprosin? Myślicie, że któremuś z rolników z tej edycji uda się znaleźć miłość i szczęście?

To też może cię zainteresować: Władze będą miały dostęp do stanu naszych kont bankowych? Zdumiewające informacje trafiły do mediów. Niebawem pojawi się system kontroli rachunków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdumiewająca prawda o życiu uwielbianego przez Polaków aktora wyszła na jaw po latach! Leon Niemczyk skrywał wiele tajemnic i nie był bogaczem

O tym się mówi w Polsce: Pierwsze zimowe dni nadchodzą. Prognozy pogody mówią jasno, nadejście zimy to kwestia godzin

O tym się mówi na świecie: Jedno z włoskich miast w wyjątkowy sposób uczci pamięć Diego Maradony. Kibice nigdy nie zapomną o wybitnym piłkarzu