Diego Maradona to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w całej historii piłki nożnej. Jako piłkarz reprezentacji Argentyny wyszedł na boisko aż 91 razy! Grał w takich klubach jak SSC Napoli, Boca Juniors oraz Barcelona. Grając w SSC Napoli wspólnie z drużyną zdobył dwa mistrzostwa Włoch!

Tragiczne informacje obiegły wczoraj media!

Okazuje się jednak, że jego życie poza sportem nie było tak kolorowe. Diego Maradona był uzależniony od narkotyków, a ponadto niejednokrotnie oskarżono go o stosowanie dopingu. Atak serca, jaki przeszedł mając 40 lat skłonił go do podjęcia odwyku. Po terapii wrócił do piłki nożnej jako trener reprezentacji Argentyny.

Niestety wczoraj media obiegła tragiczna informacja. Diego Maradona doznał zawału, w wyniku którego zmarł w swojej posiadłości. Kibice nie mogą się z tym pogodzić. Jak podaje portal Radio Zet, w Neapolu, pod muralem piłkarza od wczoraj nieustannie gromadzą się ludzie, którzy zapalają świeczki.

Pamięć o piłkarzu pozostanie żywa!

Burmistrz Neapolu zakomunikował o swojej decyzji, która z pewnością ucieszy wielu kibiców. Stadion San Paolo otrzyma imię Diego Maradony. W ten sposób wybitny piłkarz nigdy nie zostanie zapomniany.

Jak przypominają media w 2014 roku Diego Maradona spotkał się z papieżem Franciszkiem, a reporterzy udokumentowali uścisk Argentyńczyków na placu Świętego Piotra. Okazuje się, że piłkarz darzył papieża ogromnym szacunkiem.

Franciszek to ktoś znacznie więcej niż Maradona. To on jest prawdziwym mistrzem – wyznał kiedyś Diego Maradona.

Czy zatem papież, jako ogromny kibic zabierze głos na temat tragicznych wydarzeń i pożegna piłkarza?

Jak informował portal "Wiesz": MEGHAN MARKLE WYZNAŁA SMUTNĄ PRAWDĘ NA TEMAT SWOJEJ CIĄŻY. PAŁAC BUCKINGHAM ZABRAŁ GŁOS W TEJ SPRAWIE

Przypomnij sobie: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI

Portal "Wiesz" pisał również: JOANNA KUROWSKA ZNALAZŁA SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI. AKTORKA W OSTATNICH MIESIĄCACH MIAŁA STRACIĆ PRAWDZIWĄ FORTUNĘ. TO NIEŁATWE, BO GWIAZDA MA NA UTRZYMANIU CÓRKĘ