Jak informuje portal Pomponik, ostatnio Meghan Markle w wywiadzie, którego udzieliła dla „New York Times” wyznała, że w lipcu poroniła ciążę. Jak do tych słów ustosunkował się Pałac Buckingham?

Meghan Markle przeżyła ostatnio tragiczne chwile

Doskonale pamiętamy, że w okresie wakacyjnym wiele portali oraz gazet domniemywało, że Meghan Markle jest w ciąży. Jednak zarówno sama Meghan, jak i Pałac Buckingham nie potwierdzał tych informacji. Teraz wiemy już, dlaczego tak się dzialo.

Jak wyznała sama Meghan, w lipcu doszło do poronienia ciąży. Kobieta opowiedziała, że miało to miejsce, kiedy przebierała swojego syna – Archiego. Wtedy też Meghan poczuła niesamowicie bolesny skurcz i przewróciła się wraz z dzieckiem. Była pewna, że straciła swoje drugie dziecko.

- Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie – wyznała Meghan podczas rozmowy z dziennikarzami „New York Times”.

Brytyjska rodzina królewska odwróciła się od pary na dobre?

Całą sytuację, o której opowiedziała Meghan Markle skomentował rzecznik prasowy Pałacu Buckingham. Jak się okazuje, rzecznik wyznał, że rodzina królewska nie będzie zabierał głosu w tak osobistej sprawie, która dotyczy Meghan oraz Harry’ego.

Czy powodem takiej decyzji rodziny królewskiej jest decyzja Meghan i Harry’ego o zrezygnowaniu z funkcji pełnionych w pałacu Buckingham? Czy para w tak trudnej chwili otrzymała jakiekolwiek wsparcie od swoich najbliższych?

Jak informował portal "Wiesz": KRZYSZTOF JACKOWSKI PO RAZ KOLEJNY PRZEKAZAŁ POLAKOM PORAŻAJĄCĄ WIZJĘ PRZYSZŁOŚCI. CO WYDARZY SIĘ W NASZYM KRAJU I NA ŚWIECIE W 2021 ROKU? SŁOWA JASNOWIDZA Z CZŁUCHOWA PRZYTŁACZAJĄ

Przypomnij sobie: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI

Portal "Wiesz" pisał również: JOANNA KUROWSKA ZNALAZŁA SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI. AKTORKA W OSTATNICH MIESIĄCACH MIAŁA STRACIĆ PRAWDZIWĄ FORTUNĘ. TO NIEŁATWE, BO GWIAZDA MA NA UTRZYMANIU CÓRKĘ