Meghan Markle nie dostała pierścionka z kolekcji księżnej Diany, którą trzymał jej mąż, książę Harry.

Wielu spodziewało się, że książę Harry podaruje pierścionek księżnej Diany swojej żonie Meghan Markle, ale zachowywał się jak prawdziwy syn "Królowej Ludzkich Serc". W szczególnej chwili książę podarował szafirowy pierścień swojemu bratu, księciu Williamowi i Kate Middleton.

Powiedział to Paul Burrell, były kamerdyner księżnej Walii.

Według księcia Harry'ego, pewnego dnia biżuteria może znaleźć się w dłoni tej, która zostanie królową Wielkiej Brytanii.

„To było bezinteresowne i bardzo uprzejme — dokładnie taka była Diana” - powiedział były kamerdyner księżnej Walii.

Okazuje się, że gdy tylko książę Cambridge zdecydował się oświadczyć Kate Middleton, jego brat powiedział mu: „Czy nie byłoby właściwe, gdyby miała pierścionek matki?”.

Kate Middleton i Książę William

Wcześniej informowano również, że książę William miał wirusa z Wuhan na początku pandemii. Jednak najstarszy syn księżnej Diany i Pałac Buckingham trzymali tę wiadomość w tajemnicy, aby nie zaszokować Brytyjczyków.

Media zapewniają, że były chwile, kiedy mąż księżnej miał problemy z oddychaniem, co przerażało członków rodziny królewskiej. I możliwe było, że Kate Middleton mogła zostać wdową.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WARSZAWA: SZPITAL NA STADIONIE NARODOWYM PO PRAWIE MIESIĄCU FUNKCJONOWANIA NADAL ŚWIECI PUSTKAMI. O CO CHODZI? OPOZYCJA CHCE POWOŁAĆ KOMISJĘ ŚLEDCZĄ

O tym się mówi w Polsce: SZPITALE W WARSZAWIE NADAL CZEKAJĄ NA ZAMÓWIONE RESPIRATORY. W UBIEGŁYM TYGODNIU DOSTARCZONO ZALEDWIE DWA. RZECZNICZKA WOJEWODY MAZOWIECKIEGO USPOKAJA

O tym się mówi na świecie: BRYTYJSKI JASNOWIDZ PRZEWIDZIAŁ WYNIK WYBORÓW W USA I POWSTANIE PANDEMII. OPOWIEDZIAŁ, CO NAS CZEKA W 2021 ROKU