Jak donosi "Fakr24", 35-letni Nicolas Aujula, samozwańczy psychoterapeuta i terapeuta regresji twierdzi, że przewidział śmiertelną zarazę, który przedarł się przez świat i zabił ponad 1,3 miliona ludzi.

Czy mamy się czego bać?

Biblia uprzedza nas przed "fałszywymi prorokami", którzy pod płaszczykiem dobrych intencji będą siać chaos i zło na świecie. Czy Nicolas jest jednym z nich?

YT

Powiedział też, że jest w stanie przewidzieć, że Joe Biden pokona Donalda Trumpa w wyborach w USA. Londyńczyk powiedział brytyjskim mediom, że jego wizje są „bardzo dosłowne” i „symboliczne”.

O globalnym kryzysie zdrowotnym powiedział, że edną z rzeczy, o które ludzie często go pytali w tym roku, jest koronawirus. „Mam wizje, jak to ustabilizuje się po nowym roku, a wskaźniki zakażeń spadną do punktu, w którym zostaną opanowane do wiosny”.

Ale twierdzi, że „panika i ograniczenia związane z wirusem będą trwać do 2022 roku. Według Nicolasa, od dzieciństwa miał moce psychiczne, ale w wieku 17 lat miał „przytłaczające” doświadczenie poza ciałem, w którym widział wszystkie swoje poprzednie wcielenia.

Twierdzi, że przeżył życie egipskiej królowej, pokojówki, jelenia, lwa i istoty pozaziemskiej z innego świata. To właśnie ta wizja zainspirowała go do zmiany ścieżki kariery i szkolenia się jako terapeuta regresji z poprzedniego życia.

Wcześniej planował studiować ekonomię i historię na uniwersytecie. Nicolas zapewnia, że ​​o wydarzeniach z 2020 roku wiedział już dwa lata wcześniej. Powiedział, że w 2018 roku słowo grypa wciąż do niego docierało. Utkwiło mu to w pamięci, ponieważ nie jest to słowo, którego by użył tak często.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wielkie przepowiednie wizjonerki ze Śląska. Jej stygmaty, to dopiero początek cudów, w jakie zwątpiła kuria

Zerknij: Wielka muzyczna gwiazda lat 60. odeszła. Kondolencje płyną z całego świata

Nie przegap: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą