Jak podaje "Fakt, prawdziwość stygmatów Katarzyny Szymon została poddana w wątpliwość przez kurię z powodu słów przepowiedni dotyczących noszenia spodni przez kobiety. Czasy, w których żyła i doznawała wizji były trudne dla osób wierzących w Boga.

W sanie wojennym tłumy zwracały się do niej po pomoc

YT

Wielu wizjonerów działających na przestrzeni stuleci z większym lub mniejszym powodzeniem, interpretując swoje wizje przepowiadali przyszłość. Mnóstwo przepowiedni w stu procentach się spełniło, albo właśnie teraz się dokonują.

Ci mniej współcześni wizjonerzy widząc to, czego jeszcze nie znała ludzkość, jak broń palna, samolot czy wybuch bomby atomowej, określali je używając porównań do znanych sobie elementów ówczesnego świata.

Zapiski z ich przepowiedni współczesnym odbiorcą często sprawiają problem podczas zrozumienia interpretacji. Takiego problemu nie miała Katarzyna Szymon, śląska wizjonerka która doznawała stygmatów, posiadała zdolność bilokacji oraz przepowiadania przyszłości.

Znana przepowiednia o Trzech Dniach Ciemności

Mówił o nich dość dokładnie także Ojciec Pio. Przepowiednia jest zarówno mroczna, jak i dająca nadzieję tym, którzy zachowają wiarę, pokorę i przyjmą pokutę za swoje grzechy.

A gdy to będzie się działo, zatykajcie i zaciemniajcie okna. Nie wychodźcie na podwórko i nie wyglądajcie na zewnątrz, bo nie wytrzymacie grozy, która będzie szła. Tylko w pokojach bądźcie, uklęknijcie i módlcie się szczerze. Ze łzami w oczach proście: Jezu nie karz nas, Jezu ratuj nas. Jezu wysłuchaj nas. Trzeba dużo prosić. I straszna kara przejdzie po modlitwie i będzie jeszcze dobrze na Ziemi.

Wszystko musi zostać oczyszczone i szatan związany, i do czeluści wrzucony. Ci, którzy z nim trzymali, z nim zostaną strąceni. Jestem waszą Matką z Nieba, wszystkich dzieci, kapłanów, biskupów, papieża, młodzieży, wszystkich dzieci i starców. Wszyscy jesteście dziećmi Moimi i Mojego Syna. I wszyscy przyjdziecie do Mojego Syna, ale musicie być przygotowani.

YT

Jak wielokrotnie wspominała, ludzie będą musieli przygotować się na upadek cywilizacji. Będą musieli nauczyć się żyć bez współczesnej techniki, gdyż przyjdzie taki dzień, w którym wszystko się zatrzyma.

Moje dzieci, jeżeli ludzkość się nie nawróci, przyjdzie straszna nędza na świat, przyjdzie wielka kara. Macie zaprzestać pijaństwa, przekleństwa, rozwodów i mordowania dzieci nienarodzonych. Ma być miłość i wiara. Ratujcie się, póki macie czas.


YouTube/Przekazy z Nieba

O tym pisaliśmy: Marcin Meller szczerze o stracie matki. Co takiego wyznał

Zerknij: Kondolencje płyną z całej Polski. Nie ma już z nami znanego księdza. Wierni są zdruzgotani