COVID-19 to nie żarty, jak udowadnia sam Jarosław Kret. Pogodynek wyjaśnił właśnie, że przeszedł zakażenie naprawdę bardzo ciężko i mało brakowało, a mogłoby skończyć się tragicznie!

Jakiś czas temu Jarosław Kret opublikował na swoim Facebooku wstrząsające nagranie, w którym pokazywał, jak wygląda naprawdę zakażenie koronawirusem, i jakie miał objawy. Choć wiele osób w komentarzach śmiało się z pogodynka, mówiąc, że doskonale udaje i wcale nie jest chory to on sam zamilkł na długi czas i nie było wiadomo, co się z nim dzieje.

Okazuje się, że Jarosław Kret ma za sobą naprawdę długą i męczącą batalię o powrót do zdrowia. W najnowszej wypowiedzi zdradził, jak ciężko przeszedł zakażenie COVID-19. Od tego czasu minęło już 1,5 miesiąca, a gwiazdor telewizji wciąż jest pod stałą opieką lekarzy.

Jak sam wyjawił schudł 10 kilogramów, przez długi czas nie był w stanie nawet wstać, dopadło go naprawdę poważne zapalenie płuc!

Jarosław Kret w bardzo ciężkim stanie zdrowia? Zdumiewająca wypowiedź znanego prezentera pogody. Gwiazdor telewizji miał być krok od śmierci!

Jarosław Kret wyjawił, ze przez 10 dni praktycznie nie wstawał z łóżka, bo nie był w stanie się samodzielnie podnieść Pogodynek przeszedł przez rozległe, masywne i ciężkie zapalenie płuc i jeszcze do końca tygodnia ma obowiązek pozostać w domu.

„Ale jestem pod opieką lekarzy. Bez przerwy mam jakieś badania, co drugi dzień” – wyjaśnia Jarosław Kret w „SE”.

Prezenter wyjaśnia, że od samego początku pandemii nie lekceważył zagrożenia, ale praca dziennikarzy i czy prezentera pogody wymaga kontaktu z ludźmi. Nie wiem, gdzie i od kogo się zaraził, ale włączył z gorączką blisko 40 stopni, pił jedynie wodę i praktycznie nie jadł.

fot. Youtube @Telewizja wPolsce

Jak informował portal "Życie": WSZYSCY PAMIĘTAMY POSTAĆ UROCZEGO PIOTRUSIA Z HITU „KOGEL-MOGEL”. CO STAŁO SIĘ Z SYNEM PAŃSTWA WOLAŃSKICH? LOSY DZIECIĘCEGO AKTORA SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Przypomnij sobie: POLSKA DYPLOMACJA POINFORMOWAŁA O NOWYM ROZPORZĄDZENIU. JEST NOWA LISTA, DO KTÓREJ POLACY MUSZĄ SIĘ DOSTOSOWAĆ. MOWA O OGRANICZENIACH W PODRÓŻACH

Portal "Życie" pisał również: KASIA CICHOPEK W CENTRUM AFERY! ZNANA AKTORKA PRZESTRZEGA PRZED OSZUSTAMI I FAŁSZERSTWEM. ZŁODZIEJE ZNÓW WYKORZYSTALI JEJ WIZERUNEK DO NIECNYCH CELÓW