Nie da się ukryć, ze „Kogel-Mogel” to absolutny hit wszechczasów, a film do dziś pobija rekordy oglądalności, ilekroć jakakolwiek stacja telewizyjna decyduje się na jego emisję. Wiele osób do dziś z rozrzewnieniem wspomina losy państwa Wolańskich, których synem opiekowała się młodziutka Kasia, główna bohaterka filmu, grana przez Grażynę Błęcką-Kolską.

Szczególnie dobrze dał się zapamiętać uroczy Piotruś, którego wybryki i psikusy spędzały sen z powiek jego rodzicom, szczególnie matki chłopca Barbarze Wolańskiej, granej przez Ewę Kasprzyk.

Chyba każdy z nas pamięta słynną scenę i kwestię wypowiadaną właśnie przez "luksusową” bohaterkę: „Marian no zrób coś!, To dziecko chciało mnie zabić!, Inaczej pójdziesz do przedszkola i znowu będą Cię przywiązywać do kaloryfera!”. Właśnie, co słychać u małego Piotrusia, do którego kierowane są te słowa, przytaczane przez serwis Lelum?

Wszyscy pamiętamy postać uroczego Piotrusia z kinowego hitu „Kogel-Mogel”. Co stało się z synem państwa Wolańskich? Losy dziecięcego aktora są zdumiewające

Okazuje się, że mimo tego, że film Romana Załuskiego doczekał się wielkiego sukcesu i kontynuacji to trzecią i czarta część kultowej komedii nakręcono dopiero po 30 latach od emisji pierwszego filmu. Jednak próżno w nim szukać dorosłego Piotra Wolańskiego, w którego przed laty wcielał się właśnie Maciej Koterski. Teraz gra go Mikołaj Roznerski.

Okazuje się, że losy dziecięcego aktora potoczyły się w zdumiewający sposób! Maciej Koterski to kuzyn słynnego Miśka Koterskiego, syna popularnego reżysera. Jednak ich dzieje poszły w zupełnie innym kierunku. Maciej Koterski ma mieszkać w Wielkiej Brytanii i nie ma nic wspólnego z aktorstwem, nie kontynuuje drogi rozpoczętej w „Koglu-Moglu”.

Jak podaje serwis „Super Express” młody mężczyzna ma mieć dziewczynę o imieniu Ewelina. Jednak sam nie chce wypowiadać się dla mediów.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie": PREZYDENT PEWNEGO MIASTA WRZUCIŁ DO SIECI ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE. DRWI ZE SŁAWOMIRA ŚWIERZYŃSKIEGO. POLITYK NIE ZOSTAWIŁ NA GWIAZDORZE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: WARSZAWA: PROJEKT BUDŻETU MIASTA NA ROK 2021 JEST BARDZO SKROMNY. KORONAWIRUS SPOWODOWAŁ ZNACZNY SPADEK PRZYCHODÓW. JAKIE INWESTYCJE SĄ W PLANACH

Portal "Życie" pisał również: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI