W Internecie znalazło się ostatnio zdumiewające nagranie z prezydentem Wrocławia w roli głównej. Jacek Sutryk, włodarz stolicy Dolnego Śląska postanowił powiedzieć wprost, co myśli o postępowaniu i słowach lidera Bayer Full, Sławomira Świerzyńskiego.

Materiał wideo niemal od razu zdobył potężną popularność wśród internautów. To, co pojawiło się podczas wideo z pewnością nie spodoba się samemu Świerzyńskiemu.

Na Sławomira Świerzyńskiego już od kilku dni nieustannie spada nowa krytyka za wnioskowanie do Ministerstwa Kultury o dofinansowanie z Funduszu Wsparcia Kultury, a później za użycie wyjątkowo niewybrednych słów wobec zespołu Kult.

Lider Bayer Full stwierdził, że dziś już nikt nie słucha takiej grupy jak Kult i zapytał – według siebie retorycznie – kto chciałby kupić ich płytę. Po tym zdaniu wypowiedzianym na antenie Polsatu, w programie Agnieszki Gozdyry na gwiazdora disco polo spadły gromy, a przepraszali za niego nawet koledzy z branży.

Tym razem ostrych słów nie szczędził mu Jacek Sutryk. Co prezydent Wrocławia powiedział w swoim wideo opublikowanym na Facebooku?

Prezydent jednego z polskich miast wrzucił do sieci zdumiewające nagranie. Drwi ze Sławomira Świerzyńskiego. Polityk nie zostawił na liderze Bayer Full suchej nitki

Jacek Sutryk postanowił pójść do sklepu muzycznego i gdy zobaczył na półce płytę Bayer Full postanowił nie przejść obok niej obojętnie. Prezydent Wrocławia nie miał najmniejszej litości wobec Świerzyńskiego! Co powiedział?

„Ostatnio usłyszałem od pewnego gentlemana stwierdzenie "kto dzisiaj słucha Kult i Kazika?". Dodam, że ten gentleman jest znany przeze mnie tylko z jakiegoś hitu o "majteczkach w kropeczki". No to ja chciałbym oznajmić temu jegomościowi: takich "frajerów", jak ja słuchających Kultu i Kazika jest wielu” – powiedział wprost Jacek Sutryk.

Dodał również, że Kult to grupa jego młodości. Ironicznie zachęcił również wszystkich, by kupili płytę Bayer Fill, bo… leży ostatnia w sklepie.

Wideo polubiono już na Facebooku 70 tysięcy razy!

fot. Facebook

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK KOLEJNY RAZ UDZIELA SIĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH I WYŚMIEWA ZNANE OSOBY. TYM RAZEM KĄŚLIWE KOMENTARZE SKIEROWAŁ W KIERUNKU NAJMANA

Przypomnij sobie: PAŃSTWO KWAŚNIEWSCY JUŻ NIEBAWEM BĘDĄ OBCHODZIĆ KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚLUBU! MAŁŻEŃSTWO MIMO 41 – LETNIEGO STAŻU NIEUSTANNIE DARZY SIĘ OGROMNYM UCZUCIEM

Portal "Życie" pisał również: NATALIA SIWIEC I MARCELINA ZAWADZKA RAZEM ZE SWOIMI PARTNERAMI WYJECHAŁY NA UPRAGNIONE WAKACJE. JEDNO Z WAKACYJNYCH ZDJĘĆ MOCNO ZASKOCZYŁO FANÓW