Znana polska modelka – Natalia Siwiec nie kryje się z tym, że uwielbia spędzać czas w Meksyku. Gwiazda jest tam kilka razy w roku i wraz ze swoim partnerem Mariuszem, a także ich małą córeczką Mią, świetnie spędzają razem czas wygrzewając się w pełnym słońcu, podczas gdy w Polsce pojawiły się już pierwsze mrozy.

Gwiazdy odpoczywają w Meksyku

Jak donosi portal Pudelek, tym razem Natalia Siwiec i jej partner nie wybrali się na wakacje sami! Okazuje się, że towarzyszy im Marcelina Zawadzka wraz ze swoim chłopakiem – Tomaszem. Mężczyzna na co dzień jest biznesmenem mieszkającym w Trójmieście, więc doskonale czuje się na wakacjach w egzotycznych krajach.

Marcelina i Tomasz są tak bardzo zakochani w sobie, że nie zwracają uwagi na otaczający ich świat. Przekonaliśmy się o tym niedawno, za sprawą partnera Natalii Siwiec – Mariusza Raduszewskiego.

Gorące zdjęcia!

Jak się okazuje, mężczyzna chciał na swoim InstaStory pokazać, jak wspólnie z partnerką spędzają czas w Meksyku. Kiedy nagrywał filmik ukazujący opalającą się Natalię Siwiec, w tle uchwycił także Marcelinę Zawadzką i jej partnera, którzy oddawali się właśnie miłosnym uniesieniom w basenie. Bez wątpienia uwagę obserwatorów mocniej przykuła para zakochanych, niż nagie plecy polskiej modelki.

Co więcej, okazuej się, że Tomasz świetnie dogaduje się z dziećmi! Kiedy tylko Marcelina Zawadzka opuściła basen, do mężczyzny podbiegła mała Mia, która z radością wskoczyła „wujkowi” na plecy. Widać, że Tomasz także świetnie bawił się z dziewczynką.

Instagram @mateusz.raduszewski