Niestety, w ostatnim czasie życie nie szczędzi Marcelinie Zawadzkiej kłopotów. Niedawno prezenterka musiała odejść ze stacji TVP. Powodem był rzekomy udział w aferze finansowej. Okazuje się jednak, że to nie koniec problemów w życiu młodej gwiazdy.

Ostatni czas nie jest najlepszy dla młodej gwiazdy

Jak informuje portal Super Express, Marceliny Zawadzkiej nie będziemy mogli zobaczyć już w programie „Pytanie na śniadanie”. Szefostwo TVP stwierdziło bowiem, że oskarżenia jakie skierowano w kierunku gwiazdy przekreślają jej dalszą działalność w tej stacji telewizyjnej.

Niedawno na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się natomiast refleksyjne i smutne zdjęcia w kolorach szarości. Również podpisy pod fotografiami nie napawały optymizmem. Fani byli przerażeni i starali się wesprzeć artystkę, jednak nie mieli pojęcia, co jest powodem jej smutku.

Co takiego wydarzyło się w życiu gwiazdy?

Dziennikarze tygodnika „Rewia” dotarli do informacji wskazujących na to, co jest powodem tak nostalgicznego nastroju gwiazdy. Okazuje się bowiem, że Marcelina Zawadzka mocno przeżyła śmierć swojej ukochanej babci, o której zawsze wypowiadała się w ciepłych słowach.

Okazuje się, że pani Maria, babcia Marceliny Zawadzkiej, zmarła dokładnie 4 listopada. Kobieta miała 95 lat. Gwiazda nie może pogodzić się z ogromną stratą. Już kiedy babcia prezenterki, około trzech lat temu doznała udaru, Marcelina mocno to przeżywała.

Co więcej, w wielu wywiadach prezenterka podkreślała, że to babcia w dużym stopniu ukształtowała jej charakter, a także zainteresowania. Kobieta rozpaliła w Marcelinie Zawadzkiej między innymi miłość do motoryzacji!

Nic więc dziwnego, że artystka przeżywa teraz bardzo ciężki czas i publikuje dość nostalgiczne posty. Mamy nadzieję, że niedługo jednak los Marceliny się odmieni, a w życiu towarzyszyć jej będzie więcej dobrych chwil!

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA ZMIANA WYGLĄDU KATARZYNY SKRZYNECKIEJ. ARTYSTKA NIE ZDRADZA, CO JEST POWODEM TAK RADYKALNEJ PRZEMIANY. FANI NIE SZCZĘDZĄ KOMENTARZY

Przypomnij sobie: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI WYWOŁAŁ OGROMNE OBURZENIE. TRWA DYSKUSJA W TEJ SPRAWIE, WŁADZE MIASTA PROPONUJĄ NIECO INNE ROZWIĄZANIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ