Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej lubianych artystek w naszym kraju. Mimo upływu lat gwiazda nieustannie ma liczne grono wiernych fanów, którzy wspierają ją w jej karierze.

Skąd pomysł na taką przemianę?

Jak informuje portal Radio Zet ostatnio w wyglądzie Katarzyny Skrzyneckiej zaszły poważne zmiany. Na instagramowym koncie artystka opublikowała tajemniczy filmik, na którym wyraźnie widać jej metamorfozę. Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

- Łyso mi, czyli coś jest na rzeczy, tylko co – podpisała filmik artystka.

W komentarzach pod postem Katarzyny Skrzyneckiej natychmiast zawrzało! Fani są niesamowicie ciekawi tego, dlaczego gwiazda jest totalnie łysa! Czy to kolejny projekt w ramach show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Na razie artystka nie ujawniła, o co dokładnie chodzi.

Artystka stawia na naturalność!

Warto przypomnieć, że Katarzyna Skrzynecka w 2014 roku została zwyciężczynią znanego programu. Natomiast już podczas drugiej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zajęła stanowisko jurorki. Czy totalna zmiana jej wyglądu jest właśnie związana z programem?

Znana artystka już wiele razy pokazywała fanom, że ma do siebie ogromny dystans. Sama przyznała, że nie planuje i nie potrzebuje żadnych operacji plastycznych. Uznała bowiem, że nie ma presji polegającej na tym, że ze względu na wykonywaną pracę musi wiecznie wyglądać młodo!

Dystans i naturalność aktorki doceniają jej fani. Pod opublikowanym na Instagramie poście natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwujący wyrażali swój zachwyt. Komentujący przyznali, że Katarzyna Skrzynecka wygląda pięknie nawet w łysinie!

Jak informował portal "Życie": KIEDY NASTANIE KONIEC PANDEMII? NA TO WYDARZENIE CZEKAJĄ WSZYSCY LUDZIE NA ŚWIECIE. CZY TO MOŻLIWE JUŻ NA WIOSNĘ 2021 ROKU? SPECJALIŚCI NIE SĄ ZGODNI

Przypomnij sobie: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI WYWOŁAŁ OGROMNE OBURZENIE. TRWA DYSKUSJA W TEJ SPRAWIE, WŁADZE MIASTA PROPONUJĄ NIECO INNE ROZWIĄZANIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ