Julia Wieniawa przeszła przez długotrwały i obiecujący związek z Antkiem Królikowskim, który niestety zakończył się porażką. Jakiś czas później aktorka związała się z Baronem, jednak romans z muzykiem nie trwał zbyt długo.

Aktorka wreszcie spotkała tego jedynego?

W mediach nieustannie pojawiały się doniesienia na temat rzekomych amantów aktorki, jednak do tej pory Julia Wieniawa z żadnym z nich nie pokazała się oficjalnie. Okazuje się jednak, że ostatnio wszystko się zmieniło. Kto skradł serce młodej aktorki?

Niedawno na profilu Julii Wieniawy na Instagramie pojawiły się zdjęcia z jej wypadu w góry. Aktorka chciała nieco odsapnąć i odciąć się od codziennych problemów. Co ciekawe, tym razem nie zamierzała podbijać górskich szczytów samotnie.

Wypad w góry zdradził wszystko!

Jak się okazało, w wyprawie uczestniczył także Nikodem Rozbicki. Jak informuje portal Pudelek, to nie pierwszy raz, kiedy Wieniawę widywano z aktorem. Okazuje się, że to właśnie Rozbicki ocierał aktorce łzy po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Parę przyłapano także w wakacje, na imprezie w jednym z klubów w Warszawie.

Obecnie Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zakończyli swój górski wypad i wrócili do codziennego życia w stolicy. Jednak widać, że aktor bardzo sentymentalnie podchodzi do chwil spędzonych na południu Polski.

Ostatnio na Instagramie aktor opublikował zdjęcia, na których ewidentnie widać, że między młodymi aktorami mocno iskrzy. Na jednej z fotografii oboje patrzą sobie głęboko w oczy. Na innej zaś trzymają się za ręce. Czy to ostateczny dowód na to, że Julia i Nikodem są razem?