Kasia Cichopek znowu zmaga się z potężnymi problemami wizerunkowymi. Oszuści po raz kolejny w krótkim czasie wykorzystali jej osobę do podłej kampanii reklamowej. To się nie mieści w głowie!

Znana z „M jak Miłość” aktorka i osobowość telewizyjna, Kasia Cichopek powiadomiła swoich fanów, że znów została w perfidny sposób wykorzystana do niecnych celów przez internetowych oszustów. Tym razem jednak jej postać postawiono w wyjątkowo obrzydliwym świetle. Jak to możliwe i co się dokładnie stało?

Aktorka wyjaśniła to natychmiast, gdy tylko dowiedziała się, że ktoś po raz kolejny podszywa się pod nią i próbuje wykorzystać jej postać do reklamowania podejrzanych specyfików.

Kasia Cichopek grzmi: nie dajcie się nabrać, nie mam z tym nic wspólnego!

Kasia Cichopek w centrum wielkie afery! Znana aktorka przestrzega przed oszustami i fałszerstwem. Złodzieje po raz kolejny wykorzystali jej wizerunek do niecnych celów

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, zatem nie dziwi, że wiele marek dosłownie prześciga się w tym, aby Kasia Cichopek reklamowała ich produkt w postaci postu sponsorowanego np. na Instagramie, a nawet wzięła udział w całej kampanii reklamowej. Wiadomo jednak, że taka propozycja wobec znanej osoby wiąże się z kosztami honorarium i przekonaniem gwiazdy, ze produkt, który ma reklamować przypadnie jej do gustu i jest bezpieczny w stosowaniu.

Jednak niektórzy chcą wydawać się sprytniejsi i postanawiają wykorzystać wizerunek znanej osoby, nie płacać ani grosza, a dodatkowo szkodząc jej postaci w oczach opinii publicznej. Kasia Cichopek w ostatnim czasie padła ofiarą takiego zabiegu już drugi raz.

Okazuje się, że tym razem oszuści, którzy chcą sprzedać podejrzany specyfik na odchudzanie wykorzystali stare zdjęcia aktorki z okresu ciąży, dowodząc w ten sposób, że „Kasia Cichopek miała potężną nadwagę zagrażającą jej życiu”, a dzięki medykamentowi pewnej firmy schudła.

Aktorka ma dość i mówi wprost fanom: nie dajcie się nabrać!

„To jakaś plaga! Kolejne oszustwo! Nie wierzcie w te artykuły. Nie mam z nimi nic wspólnego!!!” - napisała Kasia Cichopek w Internecie, cytowana przez „Super Express”.

fot. Instagram @katarzynacichopek

Jak informował portal "Życie": PREZYDENT PEWNEGO MIASTA WRZUCIŁ DO SIECI ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE. DRWI ZE SŁAWOMIRA ŚWIERZYŃSKIEGO. POLITYK NIE ZOSTAWIŁ NA GWIAZDORZE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: WARSZAWA: PROJEKT BUDŻETU MIASTA NA ROK 2021 JEST BARDZO SKROMNY. KORONAWIRUS SPOWODOWAŁ ZNACZNY SPADEK PRZYCHODÓW. JAKIE INWESTYCJE SĄ W PLANACH

Portal "Życie" pisał również: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI