W trakcie ostatniego nagrania na żywo na swoim kanale na Youtube Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami przerażającą wizją, która dosłownie mrozi krew w żyłach. Najnowsza przepowiednia, którą opisał przez Internet jasnowidz z Człuchowa znów stanowi poważne ostrzeżenie dla nas wszystkich! Co zobaczył w swojej wizji Krzysztof Jackowski, co tak mocno go zdumiało i przestraszyło? Warto poznać najnowszą wizję jasnowidza!

Krzysztof Jackowski choć zasłynął przede wszystkim umiejętności odnajdywania osób zaginionych, czym często pomagała policji, ale również prywatnym osobom ostatnio mocno postanowił na tworzenie treści Internetowych i coraz mocniej rozwija swój kanał na Youtube. Specjalizuje się w transmisjach na żywo podczas których włącza czat, by móc kontaktować się z widzami i odpowiadać na ich pytania. Jednak jego najnowsza przepowiednia zdumiała wszystkich! Jest jeszcze gorsza niż poprzednie sprzed zaledwie kilku dni.

Druzgocące wieści przekazał Krzysztof Jackowski, co się stanie w najbliższym czasie? Miał niesamowitą wizję, nie ma się z czego cieszyć

Podczas ostatniego nagrania na żywo, Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się ze swoimi wiernymi widzami kolejną wizją, której doświadczył. Na czacie jedna z widzek zapytała wprost, ile czasu zostało ludzkości, w tym Polakom i kiedy cała sytuacja dojdzie do kresu?

Krzysztof Jackowski stwierdził wprost, że bardzo niewiele!

„A listopad i grudzień jest bardzo ważny. Niedawno mówiłem, o Turcji, to miałem wrażenie, ja tego nie powiedziałem w tamtej audycji, miałem skojarzenie okolic 15 grudnia. Miejmy nadzieję, że podobnie jak z Trumpem, to się nie potwierdzi” – stwierdził wprost Jackowski, cytowany przez „Super Express”.

Krzysztof Jackowski przekazał również, że najgorszą sytuacją dla człowieka i całej ludzkości jest wejście w stan zbiorowego strachu i zniewolenia. Odejście od indywidualnego myślenia na rzecz całej zbiorowości i życia stadnego nie jest dobre, bo odbiera wolność. Jasnowidz przekonuje, że jesteśmy na progu zbiorowej społecznej depresji.

Krzysztof Jackowski jest przekonany, że to, co dzieje się obecnie stanowi jedynie wstęp do tego, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Mówi, że „szykowane są dla nas nowe prezenty”, być może ze strony Francji lub Turcji.

Jak informował portal "Życie": TU JEST LUKSUSOWO! HANNA LIS ZADEMONSTROWAŁA WNĘTRZA SWOJEGO DOMU, WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH. DZIENNIKARKA POSTAWIŁA NA KLASYKĘ, DUŻO ZIELENI

Przypomnij sobie: SYTUACJA JACKA KURSKIEGO I JEGO RODZINY JEST BARDZO POWAŻNA? ŻONA PREZESA TELEWIZJI POLSKIEJ POSTANOWIŁA WYZNAĆ GORZKĄ PRAWDĘ NA TEN TEMAT

Portal "Życie" pisał również: ZNANY DZIENNIKARZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE ZNAJDZIE SIĘ W TAK PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. JAK PIOTR KRAŚKO PORADZIŁ SOBIE Z NIECHCIANYM GOŚCIEM NA WIZJI