Widzowie TVP Info doskonale znają Magdalenę Ogórek i Jarosława Jakimowicza. Celebryci prowadzą bowiem program „W kontrze”, który zdobył dość dużą popularność. Zapewne wiele osób jest ciekawych, czym jeżdżą gwiazdy.

Prezenterka postawiła na elegancję!

Magdalena Ogórek jest dziennikarką oraz aktorką. Jakiś czas temu kobieta próbowała zaistnieć w polityce, jednak jej działania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Obecnie kobieta doskonale spełnia się w roli prezenterki. Jak się okazuje, nie ma także podstaw, aby narzekać na zarobki!

Jak informuje portal Super Express, jakiś czas temu w garażu Magdy Ogórek pojawiło się nowe auto. Gwiazda postawiła na jeden z modeli marki BMW, a dokładnie BMW X1 drugiej generacji.

Nie da się ukryć, że auto robi niesamowite wrażenie, przede wszystkim za sprawą swojego ogromnego grilla, a także eleganckim wykończeniem wnętrza i bardzo bogatym wyposażeniem. Cena używanego BMW X1 drugiej generacji mieści się w widełkach od 80 do 120 tysięcy złotych!

Aktor zdecydował się na agresywne auto!

Zupełnie inne upodobania motoryzayjne ma natomiast Jarosław Jakimowicz. Okazuje się, że znany aktor postawił na sportowe auto i w jego garażu mieszka Ford Mustang o bardzo agresywnym wyglądzie. Czarne amerykańskie auto przyjechało do aktora prosto z Kalifornii i jest to model produkowany w latach 2009 – 2014.

Wrażenie robi tutaj oczywiście ogromny silnik, którego pojemność wynosi 3,7 litra! Dodatkowo auto ma 305 koni pod maską! Jego cena na rynku wtórnym to około 50 – 60 tysięcy złotych!