Pawła Wilczaka znamy przede wszystkim z roli w popularnym serialu „Kasia i Tomek”. Ostatnio aktor zagrał także świetną rolę w filmie „Pan T.”. Dodatkowo aktor ma na swoim koncie wiele ról, zarówno filmowych jak i serialowych. Aktora często możemy oglądać także w reklamach.

Znany aktor wyjawił prawdę na temat choroby!

Prywatnie, Paweł Wilczak związany jest z Joanną Brodzik, z którą ma dwóch synów – Franciszka oraz Jana. Chłopcy są bliźniakami i urodzili się 2 lipca 2008 roku.

Sam aktor jakiś czas temu przyznał, że wraz z narodzinami chłopców życie małżeństwa mocno się zmieniło. Co ciekawe, Paweł Wilczak zajmował się dziećmi, a Joanna Brodzik mocno rozwijała swoją karierę.

Nikt nie spodziewał sie takiego wyznania!

Jak informuje portal Alaluna, ostatnio Paweł Wilczak zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie. Praktycznie nikt nie wiedział o tym, że aktor od wielu lat zmaga się z dość poważnym schorzeniem, które w znaczny sposób utrudnia mu normalne funkcjonowanie.

Okazuje się bowiem, że Paweł Wilczak od wielu lat choruje na bezsenność. Dla wielu osób może być to dość błaha choroba, jednak niestety, potrafi ona przysporzyć sporo zdrowotnych problemów.

– Cierpię od dekad. Nie przyzwyczaiłem się (…) Może trochę ją oswoiłem, choć są takie momenty, że mnie totalnie pokonuje. Czysto fizycznie – wyznał Paweł Wilczak w jednym z wywiadów.

Aktor dodał, że był już u wielu specjalistów, którzy obiecali mu pomóc, jednak choroba nie daje za wygraną i na ten moment musi radzić sobie z nią sam. Miejmy nadzieję, że wreszcie mężczyzna znajdzie specjalistę, który skutecznie mu pomoże.

Jak informował portal "Życie": JULIA WIENIAWA JEST ZAKOCHANA PO USZY? JEJ OSTATNI WYPAD W GÓRY Z NIKODEMEM ROZBICKIM ZDRADZIŁ, CO TAK NAPRAWDĘ ICH ŁĄCZY

Przypomnij sobie: MARTA KACZYŃSKA WYJAWIŁA NIESAMOWITĄ RZECZ, TA SPRAWA MUSI JĄ BARDZO BOLEĆ. BRATANICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W PALĄCEJ KWESTII

Portal "Życie" pisał również: PAŃSTWO KWAŚNIEWSCY JUŻ NIEBAWEM BĘDĄ OBCHODZIĆ KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚLUBU! MAŁŻEŃSTWO MIMO 41 - LETNIEGO STAŻU NIEUSTANNIE DARZY SIĘ OGROMNYM UCZUCIEM