Już niebawem na świecie pojawi się kolejne dziecko Michała Wiśniewskiego i jego piątej żony. Wokalista nie może się doczekać wielkiego dnia w swoim życiu. Podzielił się już z fanami informacją o imieniu, jakie wspólnie z ukochaną wybrali dla swojego syna. Maluszek otrzyma dość nietypowe imię - Falco Amadeus.

Michał Wiśniewski cieszy się ze zbliżających się narodzin!

Jak informuje portal Plotek, Michał Wiśniewski podzielił się ostatnio ze swoimi fanami dość nietypowym filmikiem. Muzyk zawsze chętnie pokazuje swoim obserwatorom, co dzieje się w jego życiu używając do tego mediów społecznościowych, lecz publikacji takiego nagrania chyba nikt się nie spodziewał!

Okazuje się, że na swoim instagramowym profilu, Michał Wiśniewski udostępnił filmik, na którym widać, jak mały Falco Amadeus kopie od środka brzuch swojej mamy! Nagranie chwyta za serce!

- Najpie?kniej z #falco i @wisniewska_pola. Muzyka: @falco.official – podpisał filmik muzyk.

Fani są pod wrażeniem!

W poście pojawiło się też kilka hashtagów, takich jak syn, miłość, rodzina. Widać, że Michał Wiśniewski niesamowicie cieszy się z narodzin kolejnego dziecka!

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów! Obserwatorzy dowcipkowali, że nie da się ukryć, że jest to synek muzyka.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma dwójkę dzieci z Martą Wiśniewską – Fabienne oraz Xaviera, a także dwie córki ze związku z Anną Świątczak – Vivienne i Etiennette. Falco Amadeus będzie więc piątym dzieckiem muzyka.