Izabela Janachowska to była tancerka, która specjalizowała się w tańcu standardowym oraz latynoamerykańskim. Dodatkowo gwiazda jest także prezenterką telewizyjną oraz blogerką.

Kariera gwiazdy dopiero nabiera tempa!

Kiedy w 2014 brała swój ślub, rozbudziła w sobie niesamowitą pasję. Stwierdziła bowiem wtedy, że chce pomagać parom w przygotowaniach do ich ślubu. Niemal natychmiast założyła swojego bloga „Wedding Dream by Izabela Janachowska”, który obfituje w porady dotyczące ślubnych przygotowań.

Podczas swojej kariery Izabela Janachowska prowadziła także programy o tematyce ślubnej, a rok temu wydała swoje e-booki dotyczące planowania ślubów. Niedawno, bowiem 10 pażdziernika gwiazda otworzyła swój pierwszy showroom z sukniami ślubnymi, który znajduje się w Warszawie.

Z czego wynikają takie zmiany nastroju gwiazdy?

Jak informuje portal Pudelek, ostatnio w butiku Janachowskiej odbywały się nagrania jej vloga. Okazuje się jednak, że podczas zdjęć gwiazda co chwilę miała inny humor. Kiedy tylko patrzyła w lusterko – śmiała się. Za chwilę natomiast ziewała.

Czy gwiazda była aż tak zmęczona nagraniami do swojego vloga? Niedawno Izabela Janachowska przebywała nad polskim morzem, jednak nie był to wypad typowo wypoczynkowy. Gwiazda reklamowała bowiem swój butik na południu Polski. Nie miała chyba zbyt wiele czasu na odpoczynek!

Możliwe zatem, że tak szybkie zmiany humory Izabeli Janachowskiej wynikają z przepracowania. Może gwiazda powinna nieco zwolnić tempa i odpocząć?

Jak informował portal "Życie": ILE RAZY MĘŻATKĄ BYŁA MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN? WIĘKSZOŚĆ UWAŻA, ŻE GWIAZDA MA DRUGIEGO MĘŻA, RADOSŁAWA MAJDANA. PRAWDZIWA LICZBA MOŻE ZASKOCZYĆ

Przypomnij sobie: WYCISKAJĄCA ŁZY HISTORIA 76-LETNIEGO MĘŻCZYZNY, KTÓRY NAGLE STRACIŁ ŻONĘ. SENIOR MIESZKA W SKRAJNYCH WARUNKACH, NIE MA PRĄDU ANI WODY. PROŚBA O POMOC

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA WYJAWIŁA NIESAMOWITĄ RZECZ, TA SPRAWA MUSI JĄ BARDZO BOLEĆ. BRATANICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W PALĄCEJ KWESTII