Jak informuje portal Super Express, prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką – Agatą Dudą wybrali się na Litwę. Zagraniczna podróż obfituje w wiele ważnych spotkań.

Ważna podróż pary prezydenckiej!

Podczas wizyty na Litwie, prezydent Andrzej Duda odbył spotkanie z prezydentem Litwy. Rozmowa, a także wystąpienie naszego prezydenta w tamtejszym parlamencie mają na cele umocnienie stosunków pomiędzy Polską, a Litwą. Dodatkowo podczas wizyty pary prezydenckiej na Litwie poruszano tematy obecnej sytuacji ekonomicznej, a także bezpieczeństwa w czasach pandemii koronawirusa.

Okazuje się jednak, że wiele do zrobienia miała także Pierwsza Dama – Agata Duda. Razem z żoną prezydenta Litwy kobiety odwiedziły między innymi Uniwersytet Wileński, Katedrę Wileńska, a także Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Wilnie oraz Zamek Dolny.

Agata Duda spotkała się także z żołnierzem Armii Krajowej – panem Edwardem Klonowskim. Obecnie mężczyzna kieruje działaniami, które mają na celu podtrzymanie pamięci o bohaterach Wileńszczyzny.

Pierwsza Dama długo czekała na to spotkanie!

Nie da się jednak ukryć, że najbardziej wyczekaną i najważniejszą dla Agaty Dudy wizytą było spotkanie z siostrą – Michaelą Rak. Zakonnica jest założycielką hospicjum, które sprawuje opiekę nie tylko nad dorosłymi, ale i nad dziećmi. Jest to jedyne hospicjum na Litwie!

Agata Duda nie szczędziła słów uznania w kierunku siostry. Podziękowała kobiecie za to, że opiekuje się potrzebującymi i podjęła się tego w tak trudnym czasie! Pierwsza Dama podkreśliła, jak niesamowicie ważna jest współpraca wolontariuszy i personelu, a także jak wiele dla dobra hospicjum robią darczyńcy!

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA ZMIANA WYGLĄDU KATARZYNY SKRZYNECKIEJ. ARTYSTKA NIE ZDRADZA, CO JEST POWODEM TAK RADYKALNEJ PRZEMIANY. FANI NIE SZCZĘDZĄ KOMENTARZY

Przypomnij sobie: MARCELINA ZAWADZKA POGRĄŻONA W ŻAŁOBIE. GWIAZDA NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ