Znalezienie miejsca postojowego w Warszawie bywa problematyczne, jednak trzeba przestrzegać przepisów. W tym przypadku prawo dosięgnęło Kingę Rusin!

Kto kiedykolwiek, chociaż raz próbował zaparkować w Warszawie doskonale wie, jak trudnym a czasem nawet ekwilibrystycznym zajęciem to bywa. Kinga Rusin spieszyła się jednak na zakupy i w nadziei, że nikt tego nie zauważy zostawiła na chwilę samochód w miejscu niedozwolonym. Pech jednak chciał, że byłą prowadzą „Dzień Dobry TVN” zauważyli policjanci. Nie było litości dla złapanej na złamaniu przepisów i gorącym uczynku dziennikarki.

Niedawno na jaw wyszło, że Kinga Rusin, która odeszła z „Dzień Dobry TVN” przeprowadziła się również na Mazury, uciekając z Warszawy. Gwiazda, z powodu obowiązków zawodowych i rekreacyjnie bywa jednak w stolicy, lecz jej ostatni pobyt w Warszawie nie zakończył się tak, jakby sobie tego życzyła.

Dziennikarka podczas jazdy postanowiła na chwilę wyskoczyć do ulubionej drogerii, by kupić wszelkie potrzebne jej produkty, jednak zostawiła samochód nie tam, gdzie powinna. Pech chciał, ze nieprawidłowo parkującą gwiazdę zauważył patrol policji.

Znana dziennikarka na bakier z prawem drogowym! Czy dostała mandat? Policjanci nie mieli litości dla Kingi Rusin. Złapali ją na gorącym uczynku podczas parkowania

Jak przekonuje „Super Express” w stolicy panował spory ruch i jak wiele osób Kinga Rusin miała duży problem, by znaleźć miejsce do parkowania. Zatem szybka decyzja, by zatrzymać samochód na… skrzyżowaniu, co spowodowało, że zatrzymała ruch na drodze. Rusin zdecydowała się wybiec do drogerii po waciki, jednak nie sądziła, że przyjdzie jej za to zapłacić więcej niż kilka złotych.

Źle zaparkowane auto warte prawie poł miliona złotych zauważyli policjanci i gdy Rusin wróciła do pojazdu było za późno.

„Kinga zostawiła samochód przed samymi światłami, na pasie do skrętu w lewo, zablokowała ruch i poszła na zakupy. Przyjechała policja. Rusin próbowała się tłumaczyć, ale bez skutku” – mówi informator tabloidu, cytowany przez Pomponik.

Rusin miała otrzymać 300 złotych mandatu i punkt karny.

Kinga Rusin/screen Youtube @tvnpl

Jak informował portal "Życie": ZNANA MODELKA ROZCZULA SIĘ NAD FOTOGRAFIĄ MĘŻA I CÓRECZKI. JOANNA KRUPA NIE KRYJE WZRUSZENIA, MALUTKA ASHA JEST NIESAMOWICIE UROCZYM DZIECKIEM

Przypomnij sobie: PIOTR ŻYŁA ZDOBYŁ SIĘ NA BARDZO OSOBISTE WYZNANIE. SKOCZEK PRZYZNAŁ, ŻE DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIE PAMIĘTAĆ O JEDNEJ Z NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W JEGO ŻYCIU

Portal "Życie" pisał również: CZY KSIĘŻA POWINNI BYĆ OBECNI NA SZPITALNYCH ODDZIAŁACH? WIELE PACJENTEK SKARŻY SIĘ NA ZACHOWANIE DUCHOWNYCH POZBAWIONE SZACUNKU I KULTURY