Piotr Żyła od samego początku swojej kariery cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków. Skoczka znamy przede wszystkim z jego zabawnych wypowiedzi i charakterystycznego śmiechu.

Tym razem Piotr Żyła zdobył się jednak na bardzo osobiste wyznanie!

Skoczek przyznaje, że od zawsze chciał zostać sportowcem. Na początku, ja każdy młody chłopak chciał być piłkarzem. Finalnie jednak, jego pasję do skoków rozbudziły w nim sukcesy naszego mistrza, Adama Małysza.

Jak informuje portal Pikio, kiedy Piotr Żyła dostał się do szkółki narciarskiej, stał się dumą całej rodziny. Jednak jedna osoba najbardziej cieszyła się z sukcesów młodego chłopaka. Jak się okazuje, młodemu Piotrkowi najbardziej kibicował jego dziadek, który był jego najlepszym przyjacielem.

Kto był wzorem dla młodego skoczka?

Piotr Żyła udzielił wywiadu dla TVP Sport, w którym wyznał, że dziadek był dla niego wyjątkową osobą i to on rozpalił w nim pasję do sportu, a także specyficzne poczucie humoru. Niestety, mężczyzna zmarł w dniu urodzin skoczka.

- Pamiętam. Dziadek zmarł w moje urodziny. Nie pamiętam, które to były. Z dziadkiem zawsze, zawsze... Dziadek zawsze mnie tam szkolił – wyznał skoczek.

Piotr Żyła przyznał także, że nieustannie otrzymywał wsparcie od całej swojej rodziny. Jego mama starała się jak mogła, aby uratować małżeństwo Piotrka i Justyny. Niestety, finalnie związek zakończył się rozwodem.

Jak się okazuje, rodzice Piotra Żyły chcieli, aby ich wnuki miały zapewnioną kochającą rodzinę i cudowny dom. Miejmy jednak nadzieję, że mimo rozpadu małżeństwa, Piotr Żyła utrzyma wspaniały kontakt ze swoimi dziećmi.

Jak informował portal "Życie": CZY KSIĘŻA POWINNI BYĆ OBECNI NA SZPITALNYCH ODDZIAŁACH? WIELE PACJENTEK SKARŻY SIĘ NA ZACHOWANIE DUCHOWNYCH POZBAWIONE SZACUNKU I KULTURY

Przypomnij sobie: PROFESOR SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI, CO POWIEDZIAŁ O ORGANIZACJI PLACÓWKI

Portal "Życie" pisał również: EWA KASPRZYK JEST NIESAMOWICIE SZCZĘŚLIWA! POPULARNA AKTORKA PODZIELIŁA SIĘ ZE SWOIMI FANAMI RADOSNĄ NOWINĄ! KIEDY ODBĘDZIE SIĘ ŚLUB