Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że jego dom był miejscem, w którym doświadczył wielu tragicznych sytuacji. Ojciec muzyka popełnił samobójstwo, natomiast kontakty Michała Wiśniewskiego z matką zostawiały wiele do życzenia. Rodzice wokalisty byli alkoholikami.

Muzyk nie miał łatwego dzieciństwa

Jak podaje portal Viva, niebawem w księgarniach ukaże się książka Grażyny Wiśniewskiej -matki Michała Wiśniewskiego zatytułowana „Dziewczynka z kieliszkami”. Z tej okazji muzyk poruszył w sieci historię jego rodziny.

- Moja rodzina nie tyle była rozbita, co nie istniała – wyznał kiedyś Michał Wiśniewski.

Jak opowiadał sam muzyk, jego rodzice rozwiedli się kiedy on miał zaledwie trzy lata. Chłopcem zajmowała się babcia, kiedy zmarła Michał Wiśniewski trafił do domu dziecka, a następnie do kilku rodzin zastępczych. Kolejny raz zobaczył ojca dopiero kiedy miał 13 lat.

Trudne chwile młodego chłopca

Michał Wiśniewski wyznał, że umówił się na spotkanie z ojcem, kiedy ten mieszkał z jego braćmi w Łodzi. Przyznał, że czas spędzili w miłej atmosferze i obiecali sobie, że będą spotykać się częściej. Kolejny dzień zniweczył jednak rodzinne plany.

Muzyk wyznał, że pod jego szkołę przyszła kobieta jego ojca i oświadczyła, że mężczyzna podciął sobie żyły. To był ogromny cios dla młodego chłopaka.

Michał Wiśniewski opowiedział także o swoich relacjach z matką, które obecnie są bardzo dobre, jednak na ich naprawę potrzebne było sporo czasu. Wiśniewski zaznaczył, że Grażyna Wiśniewska jest trzeźwa już kilkanaście lat, a sam mężczyzna nie skrywa do niej żalu.

Jak informował portal "Życie": CZY KSIĘŻA POWINNI BYĆ OBECNI NA SZPITALNYCH ODDZIAŁACH? WIELE PACJENTEK SKARŻY SIĘ NA ZACHOWANIE DUCHOWNYCH POZBAWIONE SZACUNKU I KULTURY

Przypomnij sobie: PROFESOR SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI, CO POWIEDZIAŁ O ORGANIZACJI PLACÓWKI

Portal "Życie" pisał również: PIOTR ŻYŁA ZDOBYŁ SIĘ NA BARDZO OSOBISTE WYZNANIE. SKOCZEK PRZYZNAŁ, ŻE DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIE PAMIĘTAĆ O JEDNEJ Z NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W JEGO ŻYCIU