Do tej pory gwiazdy niezbyt chętnie oficjalnie dzieliły się swoimi zarobkami. Ostatnio jednak, ze względu na ogromny skandal jaki został wywołany przez dotacje rządowe, jakie miały zostać przekazane artystom, o zarobkach gwiazd zrobiło się dość głośno.

Czy gwiazdy pomyślały o swojej emeryturze?

Czy zatem artyści, którzy przez większość swojego życia byli obecni w show – biznesie mogą liczyć na pokaźne emerytury od państwa? Okazuje się, że w tej kwestii nie jest tak kolorowo, jak moglibyśmy się spodziewać. Wiele gwiazd nie odprowadza bowiem odpowiednich składek, przez co nie mogą liczyć na duże wypłaty od ZUSu. Jak zatem radzą sobie gwiazdy na emeryturze?

Ostatnio Krzysztof Krawczyk udzielił wywiadu dla „Twojego Imperium”, w którym wyjawił, jak w jego przypadku wygląda temat związany z emeryturą, Okazuje się, że muzyk odłożył gotówkę tylko dzięki rozsądkowi jego żony oraz mamy, które pilnowały aby opłacał składki oraz oszczędzał.

„Super Express” dowiedział się także, jak radzi sobie obecnie Izabela Trojanowska. Koronawirus mocno pokrzyżował koncertowe plany gwiazdy. Jednak artystka zdołała wydać autobiografię, a ponadto dalej grała w serialu „Klan” i brała udział w nagraniach „The Voice Senior”. Szacuje się, że za te aktywności gwiazda zgromadziła około 300 tysięcy złotych.

YouTube: tvnpl

Zarobki niektórych gwiazd są zawrotne!

Świetnie radzi sobie także Andrzej Grabowski. Oprócz ról w filmach i serialach, aktora możemy oglądać także w roli jurora „Tańca z gwiazdami”. Ostatnio Andrzej Grabowski zagrał także w kilku reklamach. Jego dochody z tego tytułu szacuje się na około pół miliona złotych!

Podobna kwota wpłynęła ostatnio na konto Bogusława Lindy. Aktor za ostatnią rolę w filmie „Psy” reżyserii Władysława Pasikowskiego miał otrzymać ponad 400 tysięcy złotych. Natomiast inny znany aktor, Jan Frycz za udział w około 10 produkcjach otrzymał wynagrodzenie w wysokości około 700 tysięcy złotych!

Jak informował portal "Życie": PAŃSTWO KWAŚNIEWSCY JUŻ NIEBAWEM BĘDĄ OBCHODZIĆ KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚLUBU! MAŁŻEŃSTWO MIMO 41 - LETNIEGO STAŻU NIEUSTANNIE DARZY SIĘ OGROMNYM UCZUCIEM

Przypomnij sobie: WARSZAWA: NA PRADZE MA POWSTAĆ OŚRODEK DLA UZALEŻNIONYCH ORAZ BEZDOMNYCH. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE WSZYSTKIM PODOBA SIĘ TEN POMYSŁ

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA WYJAWIŁA NIESAMOWITĄ RZECZ, TA SPRAWA MUSI JĄ BARDZO BOLEĆ. BRATANICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W PALĄCEJ KWESTII