Jest nią oczywiście Jolanta Kwaśniewska, żona Aleksandra Kwaśniewskiego, który od 1995 do 2005 roku obejmował stanowisko prezydenta.

Zdjęcie opublikowane w sieci przez córkę pary, Aleksandrę, wywołało wielkie poruszenie wśród internautów. Niewielu z nich było w stanie rozpoznać na zdjęciu Pierwszą Damę!

Jolanta Kwaśniewska za młodu

Wiele znanych osobistości w pewnym momencie swojej kariery decyduje się na pokazanie fanom zdjęć sprzed lat. Zawsze wzbudzają one niemałe emocje, a poza tym pozwalają dowiedzieć się więcej o szeroko znanej osobie. Na ten krok zdecydowała się Aleksandra Kwaśniewska, która 26 maja 2018 roku, z okazji Dnia Matki, postanowiła pokazać swoim instagramowym obserwatorom... swoją mamę w przeszłości.

Zdjęcie mówi samo za siebie - długie ciemne włosy i czerwona sukienka podkreślają niezwykłą urodę Kwaśniewskiej. Dowodem na to jest liczny odzew, jaki zebrała fotografia - obserwatorzy nie szczędzą młodej Jolancie komplementów.

"To jest Pani Jolanta? Nie poznałabym", "Ale mama, jaka cudna!" - brzmi wiele komentarzy.

fot. Instagram
fot. Instagram

Żona byłego prezydenta nie wychodzi z formy

Pierwsza Dama po skończonej karierze swojego męża nie osiadła jednak na laurach - nadal aktywnie działa w ważnych dla siebie sferach, odnosząc przy tym niemałe sukcesy. Słynie m.in. ze swojego zaangażowania we wsparcie akcji charytatywnych, fundacji, osób niepełnosprawnych, a także w walkę o prawa kobiet i dzieci.

Aktywizm to jednak nie jedyne zainteresowanie tej znanej kobiety. Jej kariera znacznie rozwinęła się przy okazji udziału w programie "Lekcja stylu" oraz wydania książki o tym samym tytule. Kwaśniewska pomogła wielu kobietom swoimi radami na temat odpowiedniego zachowania i manier, którymi popisywała się podczas dwóch kadencji swojego męża.

Nie można więc dziwić się, że Jolanta to jedna z najbardziej lubianych postaci polskiej polityki!

Zobacz także: Kolejna gwiazda wyjawiła, że zmagała się z koronawirusem. Jak obecnie czuje się znana aktorka, Ewa Kasprzyk

Może cię zainteresować: Ta telenowela była uwielbiana przez niemal wszystkich Polaków! Jak przez lata zmieniła się jedna z aktorek „Zbuntowanego Anioła”

Pisaliśmy również o: Zaginęła jedna z najjaśniejszych gwiazd lat 70. i 80. Co się dzieje ze Zdzisławą Sośnicką