Choć od porodu małej Neny minął już blisko miesiąc to ze względu na izolację Magda Gessler dopiero teraz poznała swoją wnuczkę. Restauratorka wprost szaleje ze szczęścia, a internauci mówią wprost: wspaniała babcia!

Nareszcie nadszedł ten dzień – stęskniona za córką Magda Gessler wreszcie mogła poznać swoją pierwszą wnuczkę, Nenę! Restauratorka dopiero po kilku tygodniach mogła wziąć na ręce maleńką dziewczynkę, gdyż Lara i jej mąż, Piotr Szeląg zdecydowali, że trudny moment połogu, w którym może dojść do spadku odporności mamy, a dzieciątko jest jeszcze maleńkie spędzą w izolacji i pobędą tylko we troje.

Jednak Magda Gessler nie mogła już dłużej wytrzymać i rodzina zjednoczyła się, a restauratorka wreszcie poznała swoją ukochaną pierwszą wnusię, Nenę. Z tej okazji podzieliła się niesamowitym zdjęciem z internautami.

fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler podzieliła się z fanami niesamowitym zdjęciem, gwiazda telewizji jest przeszczęśliwa. Świeżo upieczona babcia mogła wreszcie zobaczyć wnuczkę, coś pięknego

Pierwsze dziecko Lary Gessler przyszło na świat pod koniec października, a dziewczynka otrzymała bardzo oryginalne imię – Nena, które jest inspirowane żoną Witkacego. Maleńka dziewczynka rośnie w ekspresowym tempie, a sama Lara umieszcza w sieci coraz więcej zdjęć córeczki.

Niedawno Lara wyznała, że jej mama zobaczyła Nenę po porodzie tylko przez chwilę i to z zachowaniem reżimu sanitarnego – bez dotykania, przytulania i całowania. Rodzice maleńkiej Neny chcieli jej zapewnić jak największe bezpieczeństwo w trudnym czasie pandemii.

Jednak w końcu ani Lara, ani Magda Gessler nie mogły już dłużej wytrzymać rozłąki i postanowiły, że spędzą kilka chwil razem. Magda Gessler wrzuciła na swój Instagram najnowsze zdjęcie, na którym można ją zobaczyć pozującą z ukochaną córką i maleńką wnuczką.

Fotografię polubiło już ponad 40 tysięcy obserwatorów, a komentarze jest naprawdę bardzo wiele.

„Trzy piękne kobiety. Uwielbiam panią!

Coś pięknego i wzruszającego.

Besos pani Madziu, wspaniała babcia z pani!” – czytamy w komentarzach, cytowanych przez Plotek.

fot. Instagram @magdagessler_official

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ