Dziś Klaudia El Dursi doskonale radzi sobie w roli kochającej partnerki i świetnej mamy. Jednak w jej życiu nie było kolorowo, a i wielokrotnie dostawała ciosy od losu. W jednym z ostatnich wywiadów modelka i prowadząca „Hotel Paradise” wyjawiła rodzinny sekret dotyczący jej biologicznego ojca. Wyznała, że nie ma z nim żadnego kontaktu od blisko dwunastu lat! Jaka jest tego przyczyna?

Klaudia El Dursi urodziła się i wychowała w Bydgoszczy, a do pełnoletności mieszkała i wychowywała się z mamą i siostrą. Jej ojciec, z pochodzenia Libijczyk, praktycznie nie bywał w domu.

Gwiazda wyznała, że ani ona, ani jej siostra nie mają z ojcem żadnego kontaktu, ani więzów. Gdy dorosły, ojciec pojawił się wyłącznie po to, by znaleźć im mężów. Gdy zrozumiał, ze nigdy się na to nie zgodzą, ich kontakt urwał się całkowicie.

Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami wielką, rodzinną tajemnicą. Prowadząca „Hotel Paradise” opowiedziała o swoim ojcu, nikt wcześniej o tym nie wiedział

Okazuje się również, że matka Klaudii El Dursi rozwiodła się z ich ojcem, gdy modelka miała 6 lat. Choć nie było to przyjemne doświadczenie to gwiazda nie ma żalu do mamy, a wręcz przeciwnie – w jej życiu wielką rolę odegrał jej ojczym. Przyznała, że nigdy nie brakowało jej ojca, bo w rolę taty świetnie wszedł właśnie ojczym.

„Jak moja mama rozeszła się z moim tatą to poznała wspaniałego człowieka i tak naprawdę to on mnie wychowywał i miałam poczucie, że mam tego swojego kochanego tatę” – mówiła serwisowi Pomponik, cytowana przez magazyn Viva!

Ostatni raz kontakt z biologicznym ojcem Klaudia nawiązała za jego sprawą, gdy była w ciąży z pierwszym dzieckiem, czyli synem Dawidem. Potem relacja urwała się na dobre. Przekonuje jednak, ze zawsze czuła się wyłącznie Polką i nie jest i nigdy nie była emocjonalnie związana z ojcem i Libią.

fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ