O Danucie Martyniuk zaczęło by głośno w mediach za sprawą nie tylko znanego męża, króla disco polo, ale i krnąbrnego syna, Daniela. Teraz wiadomo już, kim jest z wykształcenia bohaterka ostatnich medialnych doniesień.

Danuta i Zenon Martyniukowie są małżeństwem już ponad trzy dekady i do tej pory żona króla disco polo pozostawała raczej w cieniu swojego wielkiego męża, lecz niezbyt chlubne wybryki jej syna, które nabrały medialnego rozpędu sprawiły, że zaczęła być rozpoznawalna.

Nie da się ukryć, że matka 31-letnego Daniela Martyniuka całym sercem wspiera syna i wielokrotnie broniła go już w przeszłości przed atakami internautów i powszechną krytyką. Co ciekawe, podobno to Danuta Martyniuk dba o finanse sławnego męża i trzyma pieczę nad majątkiem i domowym budżetem.

Na co dzień wiedzie spokojnie i dostatnie życie u boku Zenka Martyniuka, który przeżywa właśnie drugą zawodową młodość, dzięki m.in. telewizji Polskiej, która od momentu nastania na stanowisku prezesa Jacka Kurskiego mocno promuje nie tylko samego Zenka, ale w ogóle muzykę disco polo.

Jaką szkołę skończyła Danuta Martyniuk? Wszystko wyszło na jaw. Już wiadomo, jakim wykształceniem może pochwalić się żona króla disco polo

Kim jednak z zawodu jest Danuta Martyniuk? To do tej pory było owiane tajemnicą. Jak udało się ustalić „Super Expressowi”, żona Zenka Martyniuka skończyła szkołę pielęgniarską, a nawet odbywała niegdyś staż w jednym ze szpitali w Warszawie.

Jednak, gdy kariera Zenka w latach 90. Nabrała tempa Danuta postanowiła poświęcić się wychowaniu syna i życiu u boku sławnego małżonka, jak przekonuje serwis Pomponik.

fot. Youtube @TVP VOD

Jak informował portal "Życie": KIEDY NASTANIE KONIEC PANDEMII? NA TO WYDARZENIE CZEKAJĄ WSZYSCY LUDZIE NA ŚWIECIE. CZY TO MOŻLIWE JUŻ NA WIOSNĘ 2021 ROKU? SPECJALIŚCI NIE SĄ ZGODNI

Przypomnij sobie: CZOŁOWY DYPLOMATA RZUCIŁ SIĘ NA RATUNEK TONĄCEJ KOBIECIE. URATOWAŁ JEJ ŻYCIE, WSZYSTKO ZOSTAŁO NAGRANE. WIDEO JEST POPULARNE, MĘŻCZYZNA BOHATEREM

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ