Wiele osób nie ma pojęcia, jak wyglądała młodość Sławomira Świerzyńskiego, zanim został gwiazdą disco polo. Dziś gwiazdor gatunku jest kojarzony głównie z hitów „Majteczki w kropeczki” czy „Wszyscy Polacy to jedna rodzina” i często bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach. Jednak wokalista ma za sobą dość interesująca przeszłość.

Słynny piosenkarz wiele lat temu wziął ślub z 16-letnią dziewczyną, która wówczas była z nim w ciąży. Sławomir Świerzyński poznał bowiem swoją żonę w harcerstwie, miał 22 lata i opiekował się grupą młodszych harcerzy.

Para ma dwóch synów – Damiana i Sebastiana, a muzyk doczekał się jeszcze córki Nikoli z pozamałżeńskiego romansu. Wokalista sam wielokrotnie mówił, ze żona ma do niego anielską cierpliwość i wielokrotnie zdarzało mu się, że do domu odwoziły go obce dziewczyny, a ona przejmowała go z ich rąk.

Sensacyjne fakty z przeszłości Sławomira Świerzyńskiego, wiele osób nie miało o tym zielonego pojęcia! Lider Bayer Full przeżył chwile grozy, chodziło o jego syna

Jednak cała rodzina wiele lat temu przeżyła wielką traumę, gdyż w 2004 roku syn Sławomira, Sebastian Świerzyński został napadnięty i porwany dla okupu, a zdarzenie miało miejsce w niewielkiej odległości od domu w Woli Łąckiej. Porywacze zażądali ogromnej sumy.

„Wtedy padła kwota okupu: dwa razy po trzydzieści pięć tysięcy euro, trzydzieści tysięcy dolarów i piętnaście tysięcy funtów. Powiedzieli, że w ogóle nie będą się targowali. Wy chcecie pieniądze, ja chcę odzyskać syna” – powiedział później wokalista, cytowany przez Pikio.

Jednak Świerzyński nie przystał na propozycję porywaczy i zadzwonił na policję, a Sebastian został uwolniony dwa dni po porwaniu. Chłopak trafił wprost do szpitala, był na skraju. Do dziś odczuwa skutki tamtego zdarzenia, gdyż porywacze tak mocno go związali, że ma stały przykurcz palców. Okazuje się, że chłopaka odnaleziono w samą porę, gdyż kilka godzin i mogłoby to skończyć się tragicznie.

\

fot. Youtube @Gazeta Polska VD

Jak informował portal "Życie": KIEDY NASTANIE KONIEC PANDEMII? NA TO WYDARZENIE CZEKAJĄ WSZYSCY LUDZIE NA ŚWIECIE. CZY TO MOŻLIWE JUŻ NA WIOSNĘ 2021 ROKU? SPECJALIŚCI NIE SĄ ZGODNI

Przypomnij sobie: CZOŁOWY DYPLOMATA RZUCIŁ SIĘ NA RATUNEK TONĄCEJ KOBIECIE. URATOWAŁ JEJ ŻYCIE, WSZYSTKO ZOSTAŁO NAGRANE. WIDEO JEST POPULARNE, MĘŻCZYZNA BOHATEREM

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ