Jak informuje portal "W TV", w sobotnim programie "Pytanie na śniadanie" doszło do dość niezręcznej sytuacji w trakcie rozmów z jurorami "The Voice of Poland". Marzena Rogalska skrytykowała decyzję Edyty Górniak. Kiedy w programie pojawiła się spóźniona piosenkarka, odpowiedziała na zarzuty prowadzącej.

Kontrowersje w programie "The Voice of Poland"

Kolejna edycja programu "The Voice of Poland" zbliża się pomału do końca. Decyzje trenerów, co do eliminacji kolejnych zawodników wywołują coraz więcej kontrowersji wśród widzów. Swoje zdanie na temat usunięcia jednej z zawodniczek przez Górniak zdecydowała się wyrazić Marzena Rogalska.

YouTube

Prowadząca skrytykowała "wyrzucenie" Anny Serafińskiej przez Górniak. Rogalska przyznała, że nie rozumie, dlaczego Edyta Górniak podjęła decyzję o tym, że to właśnie ta zdolna wokalistka ma odejść z "The Voice of Poland". "No ja chciałam skoczyć z balkonu. Jak można było pozbyć się takiej wokalistki? No ja przecież bym nie spała po nocach" - powiedziała wówczas Rogalska.

Wypowiedź Edyty Górniak, która pojawiła się w studiu "Pytania na śniadanie" spóźniona, zdaje się odpowiadać na zarzuty Mrzeny Rogalskiej, choć nie wiadomo, czy diva słyszała jej słowa. Piosenkarka przyznała, że wybory kto ma odejść, a kto zostać, są zawsze trudne i nie jeden raz spędzały jej sen z powiek.

YouTube

Zgadzacie się z opinią Marzeny Rogalskiej?

To też może cię zainteresować: Bracia Golec opublikowali stanowcze oświadczenie w sprawie rządowego wsparcia dla artystów. "Golec Fabryka to nie tylko Paweł i Łukasz"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Daniel Martyniuk doradza internautom terapię. Zastanawiające posunięcie syna Zenka. Co się stało

O tym się mówi w Polsce: Jak wyglądają stawki w szpitalach? NFZ ujawnia prawdę. Więcej niż 800 złotych za dobę. Mowa o szpitalnym łóżku, nie luksusowym hotelu

O tym się mówi na świecie: Czy Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii? Książę Karol nie może pogodzić się z tym, że nie ma kontaktu z wnukiem