Kamil Durczok wciąż w życiowym i finansowym dołku, a była żona dziennikarza radzi sobie zupełnie inaczej. Marianna Dufek ma powody do zadowolenia.

Trzeba przyznać, że od wielu miesięcy Kamil Durczok przeżywa chyba najgorszy okres w swoim życiu. Dziennikarz, który wkrótce odpowie za spowodowanie kolizji na A4 po alkoholu zmaga się również z ogromnymi problemami finansowymi. W niedawnym głośnym wywiadzie mówił Markowi Czyżowi o tym, jak wygląda obecnie jego sytuacja, z czego żyje i jak ciężko jest mu wyjść na prostą. Przyznał również, że zmaga się z chorobą alkoholową, a do upadku portalu Silesion doprowadził on sam.

Kamil Durczok w tej chwili nie ma nawet swojego mieszkania, a żyje z wynajmu domu w Szczyrku. Jak jednak radzi sobie była żona dziennikarza, Marianna Dufek, z którą Durczok ma dorosłego syna, Kamila Juniora?

Co dzieje się z Marianną Dufek? Była żona Kamila Durczoka ma powody do zadowolenia, dziennikarz może jej zazdrościć, sensacyjne wieści

Okazuje się, że dziennikarka pracująca od lat w katowickim oddziale TVP ma wiele powodów do radości i nabrała wiatru w żagle. Wreszcie czuje się wolna, jest szczęśliwa i dowartościowana. Obecnie jest również wykładowca uniwersyteckim i pracuje na Uniwersytecie Śląskim.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu prowadzi cenione przez studentów warsztaty dziennikarskie. Władze uczelni i studenci są zachwyceni podejściem dziennikarki znającej się jak mało kto na pracy w mediach.

„Wielu z nich nie miało pojęcia, że ten słynny Durczok miał tak wyjątkową i kompetentną żonę” – przekonuje „Na Żywo” jeden z pracowników uczelni, cytowany przez Pomponik.

Marianna Dufek została również doceniona wieloma nagrodami branżowymi.

fot. Youtube @Czyż Tak

Jak informował portal "Życie": PROFESOR SIMON ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT ODPORNOŚCI STADNEJ W NASZYM KRAJU. ZNANY WIRUSOLOG WSKAZUJE, ŻE POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

Przypomnij sobie: KIM W RZECZYWISTOŚCI JEST JACEK WÓJCIK Z POPULARNEGO SHOW „KRÓLOWE ŻYCIA”? ZAWÓD MĘŻCZYZNY MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Portal "Życie" pisał również: KTO WYSTĄPI W KOLEJNEJ EDYCJI POPULARNEGO PROGRAMU ROZRYWKOWEGO? FANI SHOW „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” BĘDĄ MOCNO ZASKOCZENI