Wczoraj na antenie rozegrał się finał programu „The Four. Bitwa o sławę”! Emocje sięgały zenitu. Kto zajął pierwsze miejsce?

Program od pierwszej emisji zyskał ogromną popularność!

Programy w stylu talent show od zawsze cieszą się ogromną popularnością. Widzowie z chęcią przyglądają się zmaganiom uczestników show, a także zacięcie kibicują swoim faworytom!

Nowy program „The Four. Bitwa o sławę” od samego początku zdobył ogromne uznanie widzów. Emocje rosły z każdym odcinkiem, a wczoraj osiągnęły już niesamowity poziom!

Jak się okazuje, nie dla wszystkich piątek 13 -stego okazał się pechowym dniem. Nie może tak na pewno powiedzieć Magdalena Krzemień, która wczoraj wygrała program „The Four. Bitwa o sławę”. Młoda kobieta nie może uwierzyć w swoje szczęście!

Kto okazał się najlepszym uczestnikiem show?

Do finałowego odcinka przeszli uczestnicy, którzy znaleźli się w tzw. Wielkiej Czwórce. Dodatkowo dołączyła do nich jeszcze dwójka. Jedną z nich wyłonili widzowie, a drugą jury w składzie: Natalia Nykiel, Kuba Badach i Igor Herbut.

Finalnie program wygrała Magdalena Krzemień. Tym sposobem dziewczyna ma zapewnione podpisanie kontraktu z wytwórnią muzyczną, a dodatkowo otrzymała jeszcze nagrodę – 100 000 złotych! To niewątpliwie był dla niej bardzo szczęśliwy dzień!

Kiedy wystartuje kolejna edycja programu i czy także będzie cieszyć się tak ogromną popularnością jak dotychczasowa? Miejmy nadzieję, że dowiemy się tego już niebawem!