Już dziś na antenie TVN-u zobaczymy zupełnie nowy program, którego do tej pory nie było w naszym kraju. Okazuje się, że główny prowadzący otrzymał niesamowitą rekomendację!

Nowy teleturniej może podbić serca wielu widzów!

Już dziś w stacji TVN wystartuje nowy program „Lego masters”. Głównym zadaniem uczestników będzie stworzenie niespotykanych wcześniej i niezwykle trudnych konstrukcji z klocków Lego.

Główną nagrodą w programie będzie wyjazd do Legolandu oraz 100 tysięcy złotych! Jest więc o co walczyć! Program emitowany będzie już dziś o godzinie 20:00.

Jak informuje portal Super Express, głównym prowadzącym program został Marcin Prokop. Okazuje się, że znany prezenter ma powody do dumy.

Marcin Prokop nie spodziewał się takiej rekomendacji!

Całe show musiało zyskać rekomendację amerykańskiego oryginału tego teleturnieju. Jak się okazuje, producentem tamtejszej wersji show jest sam Brad Pitt, który wypowiedział się na temat Marcina Prokopa.

Jak się okazuje, nagrania Marcina Prokopa spotkały się z ogromnym uznaniem amerykańskiej gwiazdy i Brad Pitt wyraził ogromną aprobatę, aby to właśnie znany prezenter objął rolę gospodarza w programie „Lego Masters”.

Czy jest to pierwszy krok do światowej kariery Marcina Prokopa? Jak zatem dalej potoczą się jego losy? Na ten moment tego nie wiemy.

Warto jednak już dziś o 20 zasiąść przed telewizorem i obejrzeć pierwszy odcinek nowego show! Kto okaże się najlepszym konstruktorem Lego i zgarnie główną nagrodę?

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY