Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Zapracowana gwiazda ledwie skończyła treningi do zakończonej już edycji „Tańca z Gwiazdami” i wystąpiła w reklamie Apartu, a teraz już chwaliła się posuwającym się coraz dalej remontem nowego mieszkania.

W przerwie od swoich zawodowych oraz prywatnych zobowiązań Julka śledzi też wydarzenia z kraju. Dała temu wyraz w „TzG”, gdy w finale pokazała błyskawicę na dłoni i skierowała wsparcia do walczących o swe prawa kobiet, oraz teraz, przy okazji Marszu Niepodległości.

Julia Wieniawa / Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa / Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa ostro skrytykowała „patriotów” z Marszu Niepodległości

11 listopada jak co roku ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Choć w tym roku wydarzenie miało przybrać zmotoryzowaną formę, wielu uczestników istotnie pojawiło się w samochodach (zapominając przy tym o tworzeniu korytarzy życia dla karetek), ale ogrom osób zdecydował się na „spontaniczny spacer”.

Niestety, bilans jest ponury – podpalone mieszkanie, bójki z policją, rzucanie w funkcjonariuszy racami i kostką brukową, pobicia. Jak zauważa Pudelek, odnosi się nieodparte wrażenie, że uczestnikom marszu daleko do patriotów.

Julia Wieniawa obserwowała te wydarzenia i postanowiła skomentować całą sprawę. Widać, że aktorka jest zaangażowana w sprawy społeczne.

Tym razem na instastory Wieniawy pojawiło się zdjęcie „patriotów” z dopiskiem, co o nich sądzi. Nazwała ich „zwierzętami”, jednak po chwili poprawiła się, uznając, że narodowcy mają mniej „miłości i rozumu”.

„Bestie, debile, ohydne kreatury” – napisała wprost.

Źródło: pudelek.pl
Źródło: pudelek.pl

Zgadzacie się z nią?

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZATRWAŻAJĄCY INCYDENT NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE. FUNKCJONARIUSZ OMYŁKOWO POSTRZELIŁ FOTOREPORTERA. RZECZNIK STOŁECZNEJ POLICJI PRZEPRASZA

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

O tym się mówi na świecie: IVANKA TRUMP STRACIŁA STATUS I PRACĘ W BIAŁYM DOMU. CO TERAZ ZROBI CÓRKA I DORADCZYNI BYŁEGO PREZYDENTA

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST