59-letni Mariusz Czajka na początku tego miesiąca pojawił się w wywiadzie przeprowadzanym przez portal Pomponik. Listopadowy wywiad przyniósł mu dużo szczęścia – dziennikarze wspomnianego serwisu właśnie poinformowali, że dostał szansę od losu.

W poprzednim wywiadzie opowiadał o problemach, z którymi musi się borykać. Okazało się, że krótko po tym skontaktowano się z nim i zaproponowano mu… pracę!

Mariusz Czajka dostał życiową szansę

Warto przypomnieć – aktor 9 lat temu wziął kredyt we frankach na 400 tys. zł. Przez cały ten czas sumiennie go spłacał. Niestety, obecnie ma do spłaty jeszcze aż 700 tys. zł. To jego ogromny problem.

Mariusz Czajka. Źródło: Youtube
Mariusz Czajka. Źródło: Youtube

Teraz, w dobie pandemii, Mariusz Czajka stracił pracę i mówił wprost, że przysparza mu to wielu problemów, w tym również finansowych. Zauważał, że koledzy i koleżanki w branży nie są solidarni.

Tym razem jednak to właśnie koleżanka z branży postanowiła mu pomóc. Mariusz Czajka skończył technikum architektoniczno-budowlane i lubi prace remontowe oraz urządzanie wnętrz. Ten fakt wykorzystała kobieta z aktorskiego światka, dzięki której dostał pracę w budowlance.

Mariusz Czajka przyznał, że jednak się mylił – zapewnił, że teraz już widzi, iż część aktorów myśli nie tylko o sobie, ale i o innych. Przekonał się o tym na własnej skórze.

Osobą, która mu pomogła, jest Adrianna Biedrzyńska. Teraz aktor prowadzi ustalenia z właścicielem firmy budowlanej, u którego ma pracować.

Mariusz Czajka. Źródło: Youtube
Mariusz Czajka. Źródło: Youtube

Doczekał się też telefonu od znajomego ze szkoły, który chciał pomóc mu finansowo. Mariusz Czajka wyjaśnia jednak, że ciężko mu przyjąć taką pomoc, bo nie lubi „brać niczego za darmo” i „walczy ze wstydem”.

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZATRWAŻAJĄCY INCYDENT NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE. FUNKCJONARIUSZ OMYŁKOWO POSTRZELIŁ FOTOREPORTERA. RZECZNIK STOŁECZNEJ POLICJI PRZEPRASZA

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

O tym się mówi na świecie: IVANKA TRUMP STRACIŁA STATUS I PRACĘ W BIAŁYM DOMU. CO TERAZ ZROBI CÓRKA I DORADCZYNI BYŁEGO PREZYDENTA

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST