Tomasz Kammel to bardzo lubiany prezenter, który od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską. Jego kariera w TVP zaczęła się kilkanaście lat temu i trwa nadal, niezależnie od tego, jakie są władze stacji.

Tomasz Kammel już niebawem skończy pięćdziesiąt lat, choć gdy przyjrzeć się jego twarzy, nie da się tego po nim poznać. Na temat swojego wieku żartuje, że „można bez stresu być wiecznie młodym”.

Tomasz Kammel radzi, jak najlepiej protestować

Doświadczony prezenter postanowił podzielić się własnymi przeżyciami, by zasugerować, jak najlepiej protestować, by się porozumieć.

Tomasz Kammel / YouTube: Tomasz Kammel
Tomasz Kammel / YouTube: Tomasz Kammel

Jego wypowiedź ma, rzecz jasna, związek z protestami, które trwają od czasu ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 roku. Strajk Kobiet trwa w najlepsze i nie wygląda na to, by zamierzał się skończyć.

Jak przypomina Plotek, stronnicze TVP wypowiada się jednoznacznie negatywnie o strajkach i ich uczestnikach. I choć większość pracowników Telewizji Polskiej w obawie przed utratą pracy nie zabiera głosu, są tacy, którzy postanowili się wypowiedzieć.

Tomasz Kammel napisał na Instagramie, co robić i jak protestować.

„By spór się skończył, trzeba usiąść i się dogadać. Szczególnie, gdy ten spór toczy się na słowa. A żeby się dogadać, nie tylko trzeba mówić mądrze, ale i dobrze. Wbijajcie na KammelCzanel. (Link w storys i poniżej na fb). Jest nowy odcinek” – napisał.

Tomasz Kammel. Źródło: Instagram
Tomasz Kammel. Źródło: Instagram
Tomasz Kammel. Źródło: Instagram

Tomasz Kammel poza kanałem w serwisie YouTube, który zareklamował, napisał także 3 książki motywacyjne, zawierające opisy, jak dobrze wypaść przed publicznością.

To też może cię zainteresować: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA ZDROWIA. PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA JEDNAK DOSTANĄ PODWYŻKI? RESORT DOKŁADNIE WYJAŚNIA GORĄCĄ KWESTIĘ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNA INFORMACJA DLA NIEMALŻE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. JUTRO NA JEDNEJ Z ULIC BĘDĄ PRZEPROWADZANE REMONTY, SPOWODUJE TO UTRUDNIENIA W RUCHU

O tym się mówi w Polsce: KIEROWCY W CAŁYM KRAJU MUSZĄ UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ! NIEWYKLUCZONE SĄ BLOKADY MIAST, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: SZEF WHO ZWRACA UWAGĘ NA NIEPOKOJĄCY WZROST LICZBY ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. OSTRZEGA PRZED ZAŁAMANIEM SŁUŻBY ZDROWIA

Z życia gwiazd: WILLIAM I KATE SZUKAJĄ GOSPOSI. OFERUJĄ CAŁKIEM NIEZŁĄ SUMKĘ. MAJĄ JEDNAK JEDEN WYMÓG, JAKI