Jak podaje portal "Onet", na profilu Tomasza Kammela w mediach społecznościowych pojawił się wpis dotyczący epidemii koronawirusa. Kammel nie przebiera w słowach, a jego przesłanie jest niezwykle mocne i sugestywne. Co sądzi prezenter o epidemii koronawirusa?

Tomasz Kammel o epidemii koronawirusa

"Nie znoszę się bać, ale pierwszy raz w życiu mam ochotę promować strach i zachwalać niepokój. To nie jest komunizm, gdzie w dobrym tonie był opór przeciwko odgórnym zarządzeniom" - napisał na swoim profilu na Instagramie Tomasz Kammel.

Prezenter zaapelował do wszystkich o noszenie maseczek, które jest wyrazem troski o zdrowie naszych bliskich i nas samych. Tomasz Kammel przypomniał, że skuteczność maseczki sięga 80 proc. w zatrzymywaniu rozpylania wirusa.

"Niewielkie utrudnienie, a ogromny efekt. Nie ma prostszego sposobu walki z wirusem niż zacząć od siebie, i od maski. Możemy go naprawdę dużo szybciej pokonać stosując dwie rzeczy, z których każda zależy tylko od nas: maska i dystans społeczny" - pisze Kammel.

Nie znoszę się bać, ale pierwszy raz w życiu mam ochotę promować strach i zachwalać niepokój. To nie jest komunizm,...

Posted by Tomasz Kammel on Tuesday, October 20, 2020

Tomasz Kammel i menadżer zespołu disco polo

Na swoim profilu na Facebooku Tomasz Kammel opisał także sytuację, która miała miejsce w sierpniu, w czasie Festiwalu Muzyki Tanecznej, zak kulisami. " Stanął nade mną manager jednego ze znanych zespołów disco polo. Miał maskę, ale opuszczoną na brodę i bardzo mętne oczy. Nachylił się i zaczął do mnie mówić kompletnie nie zachowując dystansu. Poprosiłem by założył maseczkę i odsunął się na bezpieczną odległość" - pisze Kammel.

Niestety zwrócenie uwagi spotkało się z nie taką reakcją, jakiej powinno się w takiej sytuacji spodziewać. "Chwilę stał zaskoczony, po czym nachylił się jeszcze bliżej i zapytał czy jestem poważny, po czym stwierdził, że moja prośba jest głupia. Mimo wszystko poprosiłem, żeby nie nachylał się nade mną bez maseczki. Wtedy odstąpił i na odchodne powiedział „Wiesz co Kammel, ja o Tobie porozmawiam z zarządem” - relacjonował dalej prezenter.

Podczas wczorajszego Festiwalu Muzyki Tanecznej, gdy siedziałem w kulisach szykując zapowiedź kolejnego utworu, stanął...

Posted by Tomasz Kammel on Sunday, August 9, 2020

Podzielacie zdanie Tomasza Kammela?

To też może cię zainteresować: Nagła decyzja wzbudziła ogromne emocje. Wraca nauka zdalna w szkołach podstawowych. Zagrożenie jest zbyt duże

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy daje zły przykład. Tego nie powinien robić nikt. Co się stało

O tym sie mówi: Czy będzie dzień wolny na 2 listopada by rozładować ruch na cmentarzach? Rząd wydał decyzję w tej sprawie