Dorota Wellman to jedna z najbardziej uwielbianych przez widzów dziennikarek. Ceniona jest przede wszystkim za swoją rzetelność oraz charyzmatyczną osobowość.

Widzowie zdążyli ją poznać za sprawą programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”, który od wielu lat prowadzi w parze z Marcinem Prokopem. Prezenterzy już od wczesnych godzin porannych dostarczają swoim widzom solidną dawkę humoru.

Dorota Wellman i Marcin Prokop / YouTube:  tvnpl
Dorota Wellman i Marcin Prokop / YouTube: tvnpl

Zdjęcie Doroty Wellman wywołało ogromne emocje

Dorota Wellman nie sądziła zapewne, że znajdzie się w prasie brukowej. Jak podaje Pomponik, gościła ona na osiemnastych urodzinach Oliwii Bieniuk, córki Anny Przybylskiej.

Ona i ekipa „DDTVN” pojechali do Gdyni w celu przeprowadzenia wywiadu z Oliwią. Przez koronawirusa nie było hucznej imprezy urodzinowej, jednak znalazło się na niej kilka osób najbliższych córce Anny Przybylskiej.

Życzenia złożyła również Dorota, która przeprowadzała z Oliwią Bieniuk urodzinową rozmowę. Jak jednak zauważyły media, choć miała tort i kwiaty dla jubilatki, nie założyła maseczki ani przyłbicy.

Dorota Wellman / YouTube: Uwaga! TVN
Dorota Wellman / YouTube: Uwaga! TVN

Zwrócono uwagę na fakt, że Gdynia, w której znajdowała się Wellman, należy do czerwonej strefy, a maseczka albo przyłbica w takiej sytuacji powinny być obowiązkowe.

Faktycznie, na zdjęciach dostępnych w sieci można dostrzec, że Wellman nie ma na sobie maseczki.

To też może cię zainteresować: GDAŃSK: GZDIZ PRZYPOMINA O ŁATWYM SPOSOBIE NA ZNALEZIENIE MIEJSCA OSTATNIEGO SPOCZYNKU BLISKICH. WYSTARCZY SKORZYSTAĆ Z WYSZUKIWARKI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RATOWNIK MEDYCZNY OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIE, KTÓRE WYWOŁAŁO POWSZECHNE OBURZENIE. TAKIE RZECZY DZIEJĄ SIĘ W SZPITALACH W PANDEMII, NIE DO ZAAKCEPTOWANIA

O tym się mówi w Polsce: CZY RZĄD ZNA JUŻ DOKŁADNĄ DATĘ POWROTU UCZNIÓW DO SZKÓŁ? KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZDALNE NAUCZANIE I KTÓRE KLASY PIERWSZE ZASIĄDĄ W SZKOLNYCH ŁAWKACH

O tym się mówi na świecie: WATYKAN WYDAŁ OFICJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE BOŻEGO NARODZENIA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: KAROL STRASBURGER MA POWAŻNE OBAWY O PRZYSZŁOŚĆ CÓRKI I ŻONY. PODZIELIŁ SIĘ NIMI W SZCZERYM WPISIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH