Jak podaje portal "Super Express", półwiecze istnienia TVP 2 zostanie uczczone m.in. powstaniem nowego show, w którym będą brały udział gwiazdy kultowych produkcji emitowanych na antenie "Dwójki". W pierwszym odcinku show widzowie będą mogli zobaczyć zmagania drużyny gwiazdy uwielbianego przez widzów serialu "M jak miłość" oraz gospodarzy słynnych teleturniejów.

Pół wieku dwójki

W trwającej pół wieku historii telewizyjnej Dwójki nie brakuje kultowych produkcji, wśród których znajdują się seriale, teleturnieje oraz szereg innych programów rozrywkowych. Najważniejsze momenty w historii "Dwójki" przypomni program "Kocham Dwójkę. Złoty Jubileusz". Na czym ma polegać?

W każdym odcinku mają brać udział dwie drużyny, w których występować będą dwie drużyny składające się z gwiazd "Dwójki", które będą rywalizowały o pieniędze, które następnie zostaną przeznaczone na cel charytatywny. W programie znajdzie się także miejsce na występ muzycznej gwiazdy.

Kiedy program pojawi się na antenie?

Program zadebiutuje w sobotę 7 listopada o godzinie 20:00. W pierwszym odcinku pojawią się gwiazdy "M jak miłość" i prowadzący teleturniejów. Kapitanami drużyn będą Maciej Kurzajewski oraz Marzena Rogalska, a prowadzącym Tomasz Kammel.

W pierwszym odcinku Teresa Lipowska wcielająca się w postać Barbary Mostawiak opowie o kulisach jej pocałunku z jej serialowym mężem Lucjanem granym przez Witolda Pyrkosza.

YouTube

Jesteście ciekawi nowego programu TVP2?

To też może cię zainteresować: Zawsze kochał kino, a aktorem został przez przypadek. Smutna historia gwiazdy "M jak miłość" i "Świecie według Kiepskich"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocna krytyka w kierunku braku działań Agaty Dudy. Głos na temat całej sprawy zabrała reprezentantka Polski

O tym się mówi: Rząd wydał kolejne rozporządzenie w sprawie lotów do i z naszego kraju. Koronawirus nadal mocno przyczynia się do paraliżu turystyki lotniczej