Sławomir to gwiazda, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Na koncertach muzyka nieustannie gromadzą się setki fanów, a jego nowe przeboje podbijają serca Polaków.

Ogromne sukcesy muzyka!

Jak podaje portal Super Express, ostatnio gwiazdor wydał nową płytę zatytułowaną „THE BEST OF”. Okazuje się jednak, że zawiera ona nie tylko znane i lubiane przeboje, ale także aż 15 całkiem nowych piosenek.

Singlem, który ukazał się jako zapowiedź płyty była piosenka „Weselny Pyton”, która obecnie, po czterech miesiącach od zamieszczenia w sieci została wyświetlona ponad 13 milionów razy! To niesamowity wynik!

W teledysku do hitu „Weselny Pyton” wystąpiło wiele znanych gwiazd, między innymi Krzysztof Ibisz czy Paulina Sykut – Jeżyna. Ostatnio natomiast w Internecie pojawił się teledysk do utworu „Totalny Love”. Zagrała w nim piękność, która podbiła serce Sławomira.

Gwiazdor spełnił swoje marzenie!

Okazuje się, że chodzi tutaj o motor. Piękną czerwoną maszyną muzyk pochwalił się na swoim Instagramie. Jak się okazuje, gwiazdor długo musiał czekać na spełnienie swojego marzenia.

- Cześć tu Sławomir. Rok temu od żony: -„Sławomir nie ma mowy, chyba Cię popier....ło” Rok podchodów i zgodziła się na motor. Mam. Spełniłem marzenie. Również to muzyczne – napisał muzyk na swoim Instagramie.

Pod zdjęciem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy i polubień od fanów.

- Kiedyś za dobre oceny na świadectwie mailem dostać Simsona ... ale nie dostałem dobrych ocen na tym świadectwie;

- Simson, koza i miłość w Zakopanym to moje klimaty 🤣 pozdrawiam 👍 serdecznie 😉;

- No miałem taki sam 😍 Udanych rajdów 👌👌👌 SZTOS!!! – pisali fani.

Jak informował portal "Życie": M JAK MIŁOŚĆ: "CIĘŻARNA" JULIA WRÓBLEWSKA ODNIOSŁA OBRAŻENIA PODCZAS MANIFESTACJI. CO SIĘ STAŁO Z MŁODĄ GWIAZDĄ

Przypomnij sobie: JUŻ ZA KILKA DNI WCHODZI W ŻYCIE NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH. KTO NAJBARDZIEJ ZYSKA NA ZMIANACH

Portal "Życie PL" pisał również: CZY NIEBAWEM ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE ZOSTANIE ZNIESIONY? EKONOMIŚCI UWAŻAJĄ, ŻE JEST TO RATUNEK DLA GOSPODARKI. JAKA JEST DECYZJA RZĄDU W TEJ SPRAWIE